پژوهشگاه صنعت نفت

محمد‌رضا مقدم، معاون مهندسي، پژوهش و فناوري وزير نفت:

ابعاد ملي واگذاري مخازن به دانشگاه‌ها، تبيين نشده است

محمد‌رضا مقدم، معاون مهندسي، پژوهش و فناوري وزير نفت در هشتمين جشنواره روابط‌عمومي‌هاي برتر صنعت نفت از تمامي زحمت‌كشان اين حوزه قدرداني كرد و گفت: علي رغم تمام تلاش‌هاي روابط‌عمومي‌ها در سطح وزارت نفت اما بسياري از فعاليت‌هاي اين حوزه به خوبي منعكس نمي‌شود و بسياري از رويدادها نياز به اطلاع‌رساني بيشتري دارند.

وي در ادامه اين مراسم به قراردادهايي كه با دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي به امضاء رسيده است اشاره كرد و گفت: 53 مخزن براي توسعه فناوري ازدياد برداشت به دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي كشور واگذار شده كه در اين زمينه هيچ نمونه‌اي در هيچ كجاي دنيا نمي‌توان يافت.

وي ادامه داد: در اين روند به دانشگاه‌ها اعتماد كرديم و اين همكاري ميان وزارت نفت و دانشگاه‌ها مي‌تواند آغاز يك تحول ساختاري قابل توجهي در صنعت نفت باشد. 

مقدم با بيان اينكه در حوزه فناوري اين موضوع بسيار حايز اهميت است، گفت: انتقال مفاهيم آن در سطح وسيع به خوبي انجام نشده است و در اين راستا وزارت نفت نيز بايد راهبردهاي مناسب براي انتقال مفاهيم واگذاري مخازن براي رسانه‌ها به خوبي روشن نكرده است.

هشتمین جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت نفت، عصر روز سه شنبه، ١١ آبان ماه با حضور وزیر نفت، معاون وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری، معاون وزیر نفت در امور گاز، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و روسای روابط عمومی شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت برگزار و از شرکت های برتر در حوزه های مختلف قدردانی شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت