پژوهشگاه صنعت نفت

كاتوزيان، در مراسم توديع امير عباس حسيني عنوان كرد:

منشاء اثر بسياري از تحولات مثبت، تفكر و ايده‌هاي جديد معاونت فناوري بوده است

 

 

روز يكشنبه،‌ شانزدهم آبان ماه مراسم توديع سيد امير عباس حسيني، معاون فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت و معارفه منصور بزمي معاون جديد و همچنين، اكبر زمانيان، سرپرست پرديس پژوهش و توسعه صنايع پايين دستي با حضور دكتر حميد رضا كاتوزيان، رييس پژوهشگاه صنعت نفت، معاونين، روساي پرديس‌ها و جمعي از مديران و كاركنان اين مركز و همچنين مدير عامل پژوهش و فناوري پتروشيمي در اين مجموعه برگزار شد.

به گزارش واحد ارتباطات پژوهشگاه، در اين مراسم دكتر حميد رضا كاتوزيان ضمن قدرداني از زحمات مهندس حسيني و همچنين اشاره به آشنايي با ايشان از سال‌‌هاي بسيار گذشته اظهار داشت: اين گردهمايي براي تقدير و تشكر از زحمات چند ساله مهندس حسيني در پژوهشگاه صنعت نفت است .

وي با بيان اينكه ايشان يكي از دوستان بسيار قديمي من هستند، افزود: حضور ايشان نقطه اتكاء و حمايتي براي بنده به حساب مي‌آيد و همواره به دوستي با ايشان افتخار مي‌كنم.

كاتوزيان، حسيني را فردي وفادار دانست و گفت: در ابتداي كار كه به پژوهشگاه آمدم، مهندس حسيني مشاور بنده بودند و پس از مدتي به سمت معاون فناوري اين مجموعه منصوب شدند.

اين مقام مسئول با تاكيد بر اين‌كه منشاء اثر بسياري از تحولات و رويداد‌هاي مهم در پژوهشگاه مهندس حسيني بوده‌ است، افزود: بدون حضور چنين فردي در پژوهشگاه، اين ايده‌ها هيچ يك صورت عملياتي به خود نمي‌گرفت.

كاتوزيان، شجاعت، توانمندي بالا در مديريت و قاطعيت در كارها را از ويژگي‌هاي بارز وي دانست و گفت: ايشان ايده‌هاي جديد و افكار مثبت را در اين سازمان به منصه ظهور و بسياري از تفكرات و ايده‌ها را به نقطه تكامل در اين مجموعه رساندند.

وي با بيان اينكه گاهي شرايط بيروني‌، مالي و پروژه‌ها شرايطي را بر پژوهشگاه تحميل مي كند كه كنترل آن از دست بسياري از ما خارج است، افزود: مواردي باعث جهش در پژوهشگاه مي‌شود كه هم‌اكنون بستر بسياري از آن‌ها آماده شده كه مبناي آن توسط ايده‌هاي جديد و به روز مهندس حسيني بوده است.

كاتوزيان با بيان اين‌كه حضور اين معاون فناوري در پژوهشگاه همواره منشاء اثر حركت پر جهش پژوهشگاه در چند سال گذشته بوده است، افزود: اين شخصيت والا در آينده نيز از پژوهشگاه منفك نخواهد شد و همچنان به عنوان مشاور به بنده و پژوهشگاه در شرايط نياز كمك خواهند كرد.

وي ضمن ابراز اميدواري براي ايشان در فعاليت‌هاي آتي، افزود: مهندس حسيني در طول فعاليت خود در پژوهشگاه هيچ ‌گاه نسبت به فردي تنفر نداشته و همواره در محيط كار افراد را با همان ويژگي و شرايط مي‌پذيرفتند و مدارا كردن از ويژگي‌هاي بارز ايشان است.

رييس پژوهشگاه صنعت نفت در ادامه اين مراسم به انتخاب منصور بزمي،‌ به عنوان معاون جديد فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت گفت: به نظر مي‌رسد كه اين انتخاب،‌ انتخاب درستي بوده است و با استقبال عمومي در پژوهشگاه نيز مواجه شده است.

وي ادامه داد: دكتر بزمي در پرديس پايين دستي اقدامات موفقيت‌آميز بسياري را انجام داده و باعث شتاب بيشتري در اين پرديس شده‌اند و به دليل ارتباط موثري كه با مجموعه‌هاي نفتي دولتي و خصوصي، خارجي و داخلي دارند مي‌توانند باعث پيشرفت همه‌جانبه اين معاونت نيز شوند.

كاتوزيان همچنين به پرديس پژوهش و توسعه صنايع پايين دستي نيز اشاره كرد و گفت: دكتر زمانيان را پس از بررسي به اين سمت انتصاب كرديم واميدواريم در سمت جديد نيز همچون گذشته موفق عمل كنند.

وي ادامه داد: اميدواريم همكاري‌هاي خوبي از بدنه پرديس با ايشان نير انجام شود تا امور پژوهشگاه با قدرت پيش رود.

رييس پژوهشگاه در خاتمه دكتر منصور بزمي را همچنين به عنوان جانشين خود در پژوهشگاه معرفي كردند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت