پژوهشگاه صنعت نفت

كاتوزيان، رييس پژوهشگاه صنعت؛

از زحمات سيد امير عباس حسيني تقدير كرد

 

 

در مراسمي كه روز يكشنبه 16 آبان، ماه در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد از زحمات سه ساله سيد امير عباس حسيني، در كسوت معاونت فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت تجليل و قدرداني و ايشان به عنوان مشاور رييس پژوهشگاه منصوب شد.

به گزارش واحد ارتباطات پژوهشگاه، در حكم حميدرضا كاتوزيان، خطاب به سيد اميرعباس حسيني، معاون پيشين فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه آمده است: با الهام از كلام گهر‌بار معصوم (ع) " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" ضمن تقدير و تشكر از كليه زحمات و خدماتي كه در دوران تصدي " معاونت فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت" داشته‌ايد و نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حكم بعنوان "مشاور اينجانب" منصوب مي‌شويد.

همچنين كاتوزيان در لوح تقديري از زحمات و خدمات امير عباس حسيني تقدير كرده و آورده است: توسعه و شکوفایی فراگیر و همه جانبه، مرهون همت، تلاش و خدمات صادقانه افرادی است که از تعهد و تخصص خود در برنامه ریزی و پیشبرد اهداف و آرمان های بلند کشور بهره می گیرند.

حضور ارزشمند و مصمم جنابعالی در استقرار روش های نوین مدیریت فناورانه در پژوهشگاه صنعت نفت، منشا تحصیل دستاوردها و عواید مهمی در صنعت نفت بوده که از نقشی تعیین کننده و محوری در ترسیم مسیر حرکت آینده و دستیابی به اهداف راهبردی این سازمان برخوردار هستند.

بر اساس اين گزارش در ادامه اين تقدير‌نامه آمده است: تشکیل شبکه فناورانه بین المللی، اصلاح و تکمیل فرآیندهای کنترل جامع پروژه، نقش آفرینی درکمیته ارزیابی پروژه‌ها و برقراری تعاملات موثر در پردیس‌های سه‌گانه و رویکردهای نوین در برقراری ارتباط دوسویه موثر با صنعت، گام‌های مهم و موثردر ارتقاء سطح تحقیق و پژوهش‌های فناورانه و سرمایه‌های ملی در پژوهشگاه به شمار می‌روند که با همَت و برنامه‌ریزی جنابعالی برای تحقق ماموریت محوله از سوی وزارت نفت میسر گردید.

این لوح تقدیر به پاس خدمات ارزنده ، حسن سلوک و مساعی جنابعالی در تثبیت تفکر راهبردی درهدایت یکی از پراهمیت ترین حوزه‌های فعالیت پژوهشگاه صنعت نفت به جنابعالی تقدیم می شود. از خداوند منان، سلامتی، سربلندی و توفیق روز افزون شما را درسایه توجهات حضرت ولی عصر ( عج ا... تعالی فرجه الشریف ) آرزومندم.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت