پژوهشگاه صنعت نفت

 

جمعي از اعضاء كميته جوانان صنعت نفت ايران به همراه نماينده اين كميته در شوراي جهاني نفت، با هدف آشنايي از ظرفيت‌ها و پتانسيل موجود در پژوهشگاه صنعت نفت و همچنين تعاملات آتي، روز دوشنبه 13 دي ماه از بزرگ‌ترين مركز تحقيقاتي نفت خاورميانه بازديد كردند.

بر اساس اين گزارش، نشستي با حضور معاون برنامه‌ريزي و مديران و كارشناسان پژوهشگاه و همچنين اعضاء كميته جوانان صنعت نفت ايران با هدف معرفي توانمندي‌ها و همچنين بررسي زمينه همكاري‌هاي آتي طرفين برگزار شد.

بر همين اساس، مهندس محمد حميد ايجازي، معاون برنامه‌ريزي پژوهشگاه صنعت نفت در اين نشست، بخش‌هاي مختلف پژوهشگاه، ساختار، اهداف، ابعاد ارزيابي عملكرد، طرح‌ها و پروژه‌هاي شاخص، دستاوردها و همچنين برنامه‌هاي راهبردي اين مجموعه را معرفي و بر اهميت نقش جوانان و نخبگان در صنعت نفت تاكيد كرد.

اين گزارش مي‌افزايد در ادامه اين جلسه، برنامه‌هاي راهبردي سه پرديس بالادستي، ‌پايين دستي و انرژي و محيط زيست و همچنين بخشي از دستاوردها و فعاليت‌هاي مختلف پژوهشگاه توسط نمايندگان معاونت‌ها و هر يك از پرديس‌هاي سه‌گانه اين مجموعه، تبيين و تشريح شد.

گفتني است علي راه‌نشين، نماينده كميته جوانان صنعت نفت ايران در شوراي جهاني نفت نيز به معرفي بخش‌ها و فعاليت‌هاي مختلف اين كميته پرداخت و ضمن اشاره به نقش آفريني پژوهشگاه در ارايه راه‌كارهاي فناورانه در صنعت نفت، بر لزوم تعامل اين كميته با پژوهشگاه تاكيد كرد.

خاطر نشان مي‌شود پس از اين نشست دو ساعته اعضاء كميته جوانان صنعت نفت ايران از مركز اطلاعات علمي ومديريت دانش پژوهشگاه، پايلوت‌هاي نانو، كك و نمك‌زدا نيز بازديد كردند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت