پژوهشگاه صنعت نفت

 

شماره جديد پیک پژوهشگاه صنعت نفت، با رویکرد تحلیل خبر و اطلاع رسانی رویدادهای سازمان و اخبار حوزه نفت و انرژی منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت در این شماره که با تیتر اصلی " تکریم و تجلیل از تلاشگران عرصه پژوهش و فناوری" انتشاریافته، رویدادهای آبان و آذر سال جاری اعم از كسب رتبه برتر پژوهشي و صنعتي كشور توسط مركز تحقيقات كرمانشاه، گزارش های خبری از مراسم تودیع و معارفه مدیران ارشد پژوهشگاه، دستاوردهای پژوهشگران و فناوران، اخبار حوزه فرهنگی و اجتماعی و ورزش و سلامت در 34 صفحه رنگی منعکس شده است.

گفتني است در اين شماره، اولین قسمت از موضوع جدیدی با عنوان "رضايت شغلي" مطرح شده كه به بررسي ابعاد نظري مفهوم رضايت شغلي، تعاريف و ديدگاه‌هاي صاحب نظران اين حوزه و عوامل موثر بر رضايت‌مندي كاركنان يك سازمان می پردازد و این مطب در شماره های بعدی از زوایای دیگر مورد توجه و تحلیل قرار خواهد گرفت.

در صفحه پژوهشگران و فناوران، گفتگو با سه مسئول طرح پژوهشگاه در زمينه ساخت سنسور‌هاي تشخيص آلاينده‌هاي محيط زيست، رفع مشكلات عملياتي در واحدهاي نمك‌زدايي صنعت نفت كشور و طرح توسعه فناوري‌هاي نوين كاهش آلاينده‌هاي زيست محيطي صنعت نفت كشور انجام و منتشر شده است.

گفتني است با تاکید بر خط مشی راهبردی روابط عمومی های کشور مبنی بر توجه به اصل محوری مدیریت تولید محتوی، محتوای پیک پژوهشگاه بر اساس بازخوردهای دریافت شده، بصورت دوره ای مورد بازنگری قرار می گیرد. به همین منظور در این شماره با تغييرساختار و قالب مجله، شیوهء جدید تولید محتوي و ادغام رويداد‌هاي آبان و آذر ماه، نسخه جديد پيك پژوهشگاه به صورت دو شماره‌اي و با تاخير منتشر شده است.

خاطر نشان مي‌شود پیک شماره 64 و 65 پژوهشگاه از طریق پورتال اصلی، داخلی و شبکه خبری پژوهشگاه به آدرسnews.ripi.ir قابل دسترسی می‌باشد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت