پژوهشگاه صنعت نفت

رئیس جهاد دانشگاهی عنوان کرد:

ضرورت ارتقاء کیفی تجهیزات سطح الارضی

حميد رضا طيبي،رئيس جهاد دانشگاهي در بازديد از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت در چهاردهمين نمايشگاه انرژي كيش به فعاليت اين سازمان اشاره كرد و گفت:جهاد دانشگاهي در زمينه هاي مختلفي نظير تجهيزات برقي، مكانيكي، صنايع شيميايي و پتروشيمي همكاري هاي متعددي را با صنعت نفت داشته است.

وي با تاكيد بر اينكه جهاد دانشگاهي همواره به دنبال توسعه فعاليت هاي خود مي باشد،تصريح كرد: همكاري پژوهشگاه صنعت نفت و جهاد دانشگاهي مي تواند زمينه ساز انجام پروژهاي بزرگ در صنعت نفت كشور شود.

طيبي تاکید کرد تجهيزات سطح الارضي بسيار قديمي شده و نياز به اصلاح و ارتقاء كيفيت دارند و افزود:جهاد دانشگاهي در اين حوزه فعاليت هاي بسياري انجام داده است و از آن جايي كه پژوهشگاه در زمينه نمك زدايي الكترواستاتيك فعاليت  مي كند مي توانيم پروژه هاي مشتركي را با همكاري يكديگر دنبال كنيم.

وي به ديگر همكاري هاي مشترك اين سازمان با پژوهشگاه اشاره كرد و گفت: با استفاده از دانش موجود در پژوهشگاه درصدد هستيم تا پاكسازي خاك هاي آلوده در جزيره خارك و مناطق حفاري شده را با استفاده از باكتري هاي آن منطقه انجام دهيم.

وي در خاتمه تصريح كرد:پيشنهاد مي كنم به جاي رقابت كه منجر به تضعيف دو مجموعه مي شود همكاري براي پيشبرد اهداف صنعت نفت را هر دو سازمان دنبال كنند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت