پژوهشگاه صنعت نفت

رييس پژوهشگاه صنعت نفت عنوان کرد؛

ضرورت بهره گیری از تجربيات بازنشستگان در پيشبرد اهداف سازمان

دومين مراسم تجليل از پيشكسوتان پژوهشگاه صنعت نفت، روز شنبه 14 بهمن ماه در مركز همايش‌هاي بين‌المللي اين مجموعه برگزار شد.

دكتر توفيقي در این مراسم، ضمن تبريك ايام دهه فجر گفت: انقلاب اسلامي وارد دهه پنجم خود شده است و بايد از چهار دهه گذشته درس بگیریم تا در آينده بتوانيم سرنوشت بهتري را براي كشور رقم زنیم.

وي بر ارتباط مستمر سازمان با بازنشستگان تاكيد كرد و افزود: ارتباط با كاركنان نبايد با روز استخدام شروع و در روز بازنشستگي پايان يابد، چراكه استفاده از تجربيات انباشته شده اين افراد مي‌ تواند در پيشبرد اهداف سازمان مثمر ثمر باشد.

دكتر توفيقي مشورت با گذشتگان و استفاده از تجربيات و انباشت دانش اين افراد را امري ضروري دانست و اظهار كرد: همواره تلاش مي‌كنيم كه دستاوردهای این عزیزان را حفظ كنیم، آن را بهبود دهیم و در نهايت نام پژوهشگاه صنعت نفت را اعتلاء ‌بخشيم.

ايشان در ادامه، تصريح كرد: صنعت نفت بايد دانش بنيان و فناور محور باشد و ما اگر بخواهیم شکر نعمت خدارا بجای آورده باشیم باید تلاش کنیم تا اين صنعت بتواند به تكنولوژي‌هاي روز مجهز شود.

گفتني است در اين مراسم كه بيش از 150 نفر از بازنشستگان اين مجموعه حضور داشتند، انتخاباتي براي تشكيل هيات مديره گروه بازنشستگان به مدت دو سال انجام شد.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت