پژوهشگاه صنعت نفت

بهمن- اسفند 92

 

در ششمین گردهمایی روابط عمومی های صنعت نفت مطرح شد:

جهانی شدن روابط عمومی ها، نقش محوری در بازگشت اعتبار صنعت نفت ایران دارد

 

نگاه بین‏ المللی و جهانی‏سازی روابط‏عمومی‏های صنعت نفت کشور، در احیاء و بازگشت اعتبار صنعت نفت ایران در عرصه بین ‏المللی نقش محوری دارند.

 


به گزارش واحد خبر پژوهشگاه صنعت نفت، اکبر نعمت الهی، مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت با بیان این مطلب گفت : بر اساس باور مسئولین ارشد صنعت کشور از جمله وزیر نفت، آینده این صنعت بسیار روشن و امیدوارکننده است و مشکلات جاری در سایه تدبیر و همچنین همبستگی و تلاش ارگانهای مختلف داخل کشور مرتفع خواهد شد.

وی گفت: با توجه به برنامه‏های وزارت نفت و نیازهای موجود، استراتژی‏های ارتباطی حوزه نفت، عبارتند از توسعه رسانه‏های موجود، ایجاد رسانه های جدید، بکارگیری روش‏ها و ابزارهای مدرن ارتباط و تکنیک‏های علمی در مهندسی علوم انسانی مرتبط با حوزه ارتباطات تا در نهایت توفیق پیاده سازی علمی برنامه‏های ارتباطی فراهم آید.

نعمت الهی افزود: در همین راستا، روابط عمومی‏های 4 شرکت اصلی به مدیریت ارتقاء خواهند یافت تا به تبع آن ساختار سایر روابط عمومی‏های مجموعه نفت به سطح مدیریت ارتقاء یابند.

وی افزود: تدوین برنامه ارتباطی و تعیین بودجه از الزامات روابط عمومی‏ها در سال 93 است و ارزیابی عملکرد روابط عمومی‏ها از سال 93، آغاز خواهد شد.

خاطر نشان می شود ششمین گردهمایی روسای روابط عمومی‏های صنعت نفت از امروز در ماهشهر آغاز به کار کرده و تا دو روز ادامه خواهد یافت.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت