پژوهشگاه صنعت نفت

برگزاري اردوي خانوادگي كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت در شهر كرد

اردوي خانوادگي كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت با هدف تامين سلامت جسمي و روحي و ايجاد فضاي مفرح و پر نشاط براي آنها در قالب بازديد از جاذبه‌هاي طبيعي و توريستي در استان چهار محال و بختياري برگزار شد.

 

 

 به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه، در اين اردوي 4 روزه كه با حضور 165 نفر از كاركنان و خانواده‌هاي آنها و با محوريت ارتباطات، همكاري معاونت پشتيباني و موافقت رياست پژوهشگاه در پرداخت هزينه اين سفر برگزار شد، فرصتي پديد آمد تا كاركنان با حضور در دامان پاك طبيعت و حظ و بهره از مواهب بي‌پايان خدادادي هويدا در آن به ديده احترام نگريسته و قدردان و شكر‌گذار اين همه رحمت و بركت باشند و با تجديد قواي روحي و جسمي خود را مهياي كار و تلاش بيشتر نمايند.

بر پايه اين گزارش، اين اردوي خانوادگي از روز پنج شنبه 6 شهريور ماه آغاز و در روز يكشنبه نهم شهريور به پايان رسيد.

گفتني است در روزهاي اول و دوم اين سفر  برنامه‌هايي نظير بازديد از قلعه كوه آب نطنز، مسجد جامع نطنز، كارگاه سفال‌گري، حضور در منطقه گردآب بن، قلعه چالشتر، موزه مردم‌شناسي، زيارت امامزاده حمزه علي (ع)، تالاب چغا‌خور و بازديد از از باغ غدير آورگان به اجرا درآمد.

اين گزارش حاكي است در دو روز پاياني اين سفر بازديد از چشمه پير غار و ديمه، حضور در كمپ عشايري كوهرنگ، بازديد از چشمه  شيخ‌ عليخان و بازديد از پل تاريخي زمان خان و زيارت امام زاده سلطان حسين (ع) از مهم‌ترين برنامه‌هاي خانوادگي اين سفر به شمار مي رفت.

خاطر نشان مي‌شود در اين اردوي خانوادگي به منظور حفظ سلامت اعضاء شركت كننده از يك پزشك و پزشكيار و آمبولانس نيز استفاده شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت