پژوهشگاه صنعت نفت

 همسويي برنامه هاي پژوهشگاه نفت با اهداف دولت يازدهم

 

براي تبديل علم به فناوري در پژوهشگاه صنعت نفت، محور فعاليت ها را بر روي تقاضاهايي قرار مي دهيم که در نفت وجود دارد و نياز صنعت نفت کشور است.

 

 

حميد رضا کاتوزيان رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، درجمع خبرنگاران با اعلام اين مطلب گفت: از آنجايي که در دولت دکتر روحاني رويکرد علمي کشور به سوي توليد فناوري حرکت مي کند، اهداف پژوهشگاه صنعت نفت نيز تغييرات گسترده اي پيدا کرده و اينطور نيست که پژوهش را براي پژوهش انجام دهيم بلکه تلاش مان ساماندهي نيازهايي است که در اين بخش وجود دارد، البته از بودجه هايي که در اختيار ما قرار مي گيرد مازادي خواهيم داشت که آن را روي تحقيق و تفحص در علوم پايه هزينه مي کنيم.
رئيس پژوهشگاه صنعت نفت با بيان اينکه تبديل پژوهش به فناوري و فناوري به صنعت مورد توجه است، گفت: براي تبديل يافته هاي پژوهشگاه به فناوري و صنعت، تشکيل شرکت هاي اقماري و دانش بنيان را در برنامه داريم که در 10 روز گذشته مجوزهاي آن را گرفته ايم.
وي ادامه داد: در ساختار پژوهشگاه مطالعاتي صورت گرفته که با وجود اينکه ساختار فعلي ساختار خوبي است، اما؛ براي پياده سازي نظامات نوين و تسريع در انجام کارها، اصلاح ساختار پژوهشگاه در برنامه قرار دارد.

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت