پژوهشگاه صنعت نفت

با امضاء تفاهمنامه همكاري بين پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان محيط زيست:

پژوهشگاه به عنوان بازوي علمي سازمان محيط زيست فعاليت مي كند

 

 

 

تفاهم‌نامه 5 ساله همكاري‌هاي علمي و پژوهشي ميان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان حفاظت محيط زيست امروز 14 مهر ماه در پژوهشگاه صنعت نفت امضاء شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، اين تفاهم‌نامه بين اميرعباس حسيني، معاون فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه و سعيد متصدي، قائم مقام سازمان حفاظت محيط زيست با محوريت پژوهشكده محيط زيست پژوهشگاه به امضاء رسيد.

بر اساس اين گزارش در اين تفاهم‌نامه مواردي مانند حفاظت از منابع آب ، خاك و هوا با توجه به بحران آب، كنترل آلودگي‌ها در كلان شهرها و تعاملات آتي پژوهشگاه با سازمان حفاظت محيط زيست ديده شده است.

علاوه بر اين، قرار شد پژوهشگاه، به عنوان بازوي علمي سازمان حفاظت محيط زيست در برخي حوزه‌ها مانند پايش آلاينده‌هاي زيست محيطي و منشا يابي آلاينده‌هايي نظير ريزگردها نيز نقش‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي ايفا كند.

اين گزارش حاكي است با توجه به اين‌كه پژوهشگاه در چند سال اخير به عنوان آزمايشگاه معتمد و آزمايشگاه سازمان حفاظت محيط زيست عمل كرده و همچنين با در نظر گرفتن امكانات و زير ساخت‌هاي پژوهشگاه، سازمان حفاظت محيط زيست به اين نتيجه رسيد كه پژوهشگاه عليرغم اينكه سازماني در دل نفت است مي‌تواند براي كل كشور در برخي حوزه‌هاي عملياتي نقش ملي ايفا كند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت