پژوهشگاه صنعت نفت

دوره دکترای پژوهشی در3 رشته

91/04/04

پژوهشگاه صنعت نفت برای نخستین بار مجوز پذیرش 22 دانشجو در مقطع دکترا در 3 رشته را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کرد.

با اهداف محقق ساختن بند 2 ماده 3 اساسنامه پژوهشگاه صنعت نفت و با توجه به وجود زیربنای علمی و توانمندی‌های لازم، به‌ویژه وجود طرح‌های بزرگ صنعتی و برخورداری از امکانات کافی برای اجرای دوره دکترای پژوهشی در رشته‌های فنی و مهندسی، پژوهشگاه صنعت نفت تقاضای خود را برای برگزاری دوره دکترای پژوهشی در بیش از 16 رشته و گرایش به شورای گسترش آموزش عالی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه داد که درخواست پژوهشگاه صنعت نفت با عناوین و جزئیات ده‌ها طرح قابل تعریف در مقطع دکترا و نیز فرم‌های تکمیل شده مربوط در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و کارگروه‌های تخصصی وزارت علوم مطرح و برای نخستین بار مجوز پذیرش 22 دانشجو در مقطع دکترا در 3 رشته به پژوهشگاه داده شد.

ایـن رشته‌ها شامل مهندسی شیمی بـا ظرفیت پذیرش 15 نفر، مهنـدسی نفت گرایش مخازن با ظرفیت پذیرش 5 نفر و مهندسی مواد- خوردگی با ظرفیت پذیرش دو نفر است.

براساس اعلام پژوهشگاه صنعت نفت، این رشته‌ها به سازمان سنجش آموزش کشور ابلاغ و در دفترچه آزمون دکترای نیمه متمرکز (دفترچه شماره 2) سال 1391 درج شده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت