پژوهشگاه صنعت نفت

شانا

SHANA

دفتر پژوهشی مناطق نفت‌خیز جنوب در پژوهشگاه صنعت نفت گشایش یافت

91/08/06

دفتر پیگیری امور پژوهش شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در پژوهشگاه صنعت نفت گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار شانا، حمید بورد در آیین گشایش دفتر پژوهشی مناطق نفت‌خیز جنوب در پژوهشگاه صنعت نفـت با تأکید بر گسترش روابط این دو مجموعه گفـت: ضروری است بودجه‌ای در قالب اعتبار پژوهشی در اختیار پژوهشگاه قرار گیرد و طرح‌های پژوهشی (پروپوزال) از سوی پژوهشگاه با هدف حل مشکلات این شرکت ارائه شود.

بر پایه این گزارش، مدیران و کارشناسان پژوهشگاه صنعت نفت نیز، موافقت خود را برای همکاری در این زمینه اعلام کردند.

براساس توافق‌های دو طرف، قرار شد پژوهشگاه صنعت نفت به تکمیل و تجهیز آزمایشگاه اهواز اقدام کند و کارهای این شرکت را در اولویت اجرا قرار دهد.

دفتر پیگیری امور پژوهش شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در چارچوب توافق‌های شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب پژوهشگاه صنعت نفت، با حضور بورد، مدیرعامل شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب و حدادی اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، 30 مهر راه‌اندازی شد.

در این آیین که با حضور مسوولان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد، دو طرف ضمن تأکید بر توسعه همکاری‌ها، بر گسترش روابط به وسیله امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک، همچنین حضور کارشناسان دو طرف همدیگر توافق کردند.

پژوهشگاه صنعت نفت سال گذشته آزمایش‌های مغزه بیش از 45 حلقه چاه را در اهواز انجام داده و در نتیجه‌این فعالیت‌ها صرفه‌جویی بسیار زیادی در زمینه زمان و هزینه در ارسال نمونه‌ها به‌دست آمده است.

پژوهشگـاه همچنین با همکاری شرکت منـاطق نفت‌خیز جنوب، به عنـوان بزرگ‌ترین شرکت بهره‌بـرداری کشور، با اختصاص بیشتر ظرفیت‌های آزمایشگاهی خود به این شرکت، آزمایش‌های مستمر مغزه را به صورت روزانه انجام داده است.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت