پژوهشگاه صنعت نفت

212 عضو هيات علمي دانشگاهها؛ سرمايه علمي پژوهشگاه صنعت نفت

04/04/1390

رييس مرکز طرحهاي صنعتي و عمراني پژوهشگاه صنعت نفت ميگويد: اين پژوهشگاه در سطح وزارت نفت بزرگترين جامعه هيئت علمي را دارد.

فرزاد حاتمي، رييس مرکز طرحهاي صنعتي و عمراني پژوهشگاه صنعت نفت در گفتوگو با خبرنگار پايگاه اطلاعرساني شرکت ملي نفت ايران با بيان اين مطلب گفت: پژوهشگاه صنعت نفت بيش از 800 نفر پرسنل رسمي دارد که از اين تعداد حدود 212 نفر عضو هيئت علمي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري هستند.

وي افزود: حدود يک سوم از نيروهاي شاغل در پژوهشگاه صنعت نفت اعضاي هيئت علمي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري هستند که در کل بدنه وزارت نفت بزرگترين جامعه هيئت علمي را پژوهشگاه صنعت نفت دارد.

حاتمي تاکيد کرد: پتانسيل نيروهاي شاغل در پژوهشگاه صنعت نفت در راستاي اهداف پژوهشگاه؛ "فناوري و توسعه دانش"، بکار گرفته شده است.

رييس مرکز طرحهاي صنعتي و عمراني پژوهشگاه صنعت نفت، با تاکيد بر نقش پتانسيل نيروي انساني تحصيل کرده، با تجربه و کارآمد در رشد و توسعه صنعت گفت: نيروي انساني توانمند و داراي تحصيلات علمي يکي از مولفههاي اصلي توسعه دانش به شمار ميرود و بزرگترين سرمايه هر سازمان و آنچه که ارتقا، عظمت و هويت سازمان را تعيين ميکند، نيروي انساني است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت