پژوهشگاه صنعت نفت

عهد و ميثاق كاركنان و مدیران صنعت نفت با رهبر معظم انقلاب در گفتوگو با دانش نفت

همه اهداف صنعت نفت را جامه عمل می پوشانیم

27/12/1390

دانش نفت: حضور تاریخی رهبر انقلاب اسلامی در ابتدا و انتهای سال 90 و بازدید از پروژهها و توانمندیهای صنعت نفت در سالی که به نام جهاد اقتصادی نامگذاری شده است، شور و حالی وصف ناشدنی به مدیران و کارکنان صنعت نفت بخشیده است. گویی که روحی جدید در کالبد صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور دمیده شده است.

دانش نفت در گفتوگوهایی جداگانه با برخی از مدیران صنعت نفت نظر آنان را در خصوص بازدید و حضور تاریخی رهبر معظم انقلاب در جمع آنان جویا شد تا از کم و کیف این حضور دلگرمکننده خوانندگان عزیز دانش نفت را بیشتر آگاه نماید. جان مایه کلام و نقطه مشترک تمام اظهارات مدیران صنعت نفت در این گفتوگوها عهد و میثاقی است که کارکنان با مولای خویش بستهاند. مهندس جواد اوجی، مهندس علیرضا ضیغمی، مهندس عبدالحسین بیات و مهندس احمد قلعه بانی به عنوان مدیران عامل چهار شرکت اصلی ملی گاز، ملی پالایش و پخش فرآوردههای نفتی، ملی صنایع پتروشیمی و ملی نفت، دکتر وحید حدادی اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر کیان، مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مهندس فکور، مدیر عامل نفت مرکزی، مهندس زیرکچیانزاده، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره، مهندس سلبعلی کریمی، مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس حیدر بهمنی مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران، مهندس خادمی، مدیر عامل شرکت حفاری شمال، دکتر فلاوند، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، و مهندس موسی سوری، مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس در گفتگو با خبرنگار دانش نفت، حضور مقام معظم رهبری در جمع تلاشگران صنعت نفت را بهترین عیدی به کارکنان این صنعت دانسته و در بیاناتی مشترک، مطالب ذیل را عنوان و بر انجام آن تاکید کردند:

- تبدیل «نفت» از «منبع درآمد و محل تامین بودجه کشور» به اقتدار اقتصادی و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی

- تلاش همه جانبه و بی امان برای رسیدن به عالیترین درجه از لحاظ دانش و فناوری در صنعت نفت

- نوآوری و ابتکار در اجرای پروژهها و تولید صیانتی نفت

- تلاش و کوشش بیپایان برای تحقق اهداف صنعت نفت در چشمانداز 1004 و دستیابی به همه اهداف عالیه نظام در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

- تحقق کامل شعار «ما میتوانیم» و بهرهگیری از تمام استعدادهای شکوفنده و فیاض جوانان ایرانی و نخبگان جوان در عرصه انرژی

- به کارگیری همه ظرفیتهای انسانی و تجهیزاتی برای بهرهگیری پرسرعت از میادین مشترک نفت و گاز

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت