پژوهشگاه صنعت نفت

دکتر عزت اله کاظم‏زاده دبير كنگره ملي صنعت حفاري ايران خبر داد:

280 مقاله به اين دبيرخانه ارسال شده است

 

 

 

 

 

 

280 مقاله تاكنون به دبيرخانه دومين كنگره ملي صنعت حفاري ارسال شده است كه اين امر نشان از اهميت موضوع صنعت حفاري و توجه پژوهشگران، محققان و دست اندركاران و بهره‌برداران صنعت نفت به بومي‌سازي اين صنعت و انتقال فناوري‌هاي نوين در اين عرصه است.

دکتر عزت اله کاظم‏زاده رئیس پژوهشکده مهندسی نفت پژوهشگاه صنعت نفت و دبیر کمیته علمی دومین کنگره ملی صنعت حفاری ایران با اين مطلب افزود: این مقالات از شرکت‏های فعال بخش خصوصی، دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی تحقیقاتی با نگاه صنعت محور به بخش حفاری، ارسال شده‏اند و موارد برگزیده بعد از داوری در دومین ملی کنگره صنعت حفاری ارائه خواهند شد.

دبیر علمی این کنگره همچنين علاوه بر تشريح ابعاد گوناگون مقالات ارسالي، تصريح كرد: 11 کارگروه تخصصی برای داوری این مقالات ایجاد شده است که مدیران ارشد و صاحب‌نظران این حوزه ترکیب این کارگروه‏های تخصصی را تشکیل می‏دهند.

وی در ادامه افزود: مقالات پذیرفته شده در نهايت در قالب چند بخش تخصصی ارائه خواهند شد و برگزاری پانل‏های تخصصی در جریان دومین کنگره صنعت حفاری ایران نیز یکی از بخش‏های اصلی این کنگره است.

کاظم‏زاده همچنین در خصوص حضور افراد كارشناس و متخصص اين حوزه اظهار داشت: سخنرانانی از کشورهای مطرح در صنعت حفاری برای سخنرانی و تبادل نظر درباره حوزه‏های مربوط به صنعت حفاری در این کنگره حضور پیدا کرده و به سخنرانی خواهند پرداخت.

گفتنی است دومین کنگره صنعت حفاری ایران در روزهای 12 و 13 اسفند ماه در پژوهشگاه صنعت نفت ایران با هدف تهيه نقشه راه صنعت حفاري و با حمايت وزارت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب توسط انجمن دانش آموختگان و دانش جویان مهندسی نفت برگزار خواهد شد. علاقمندان می‏توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگرهhttp://irandrilling.com / مراجعه کنند. 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت