پژوهشگاه صنعت نفت

اخذ تاییدیه کارگروه شرکتهای دانش بنیان توسط شرکت تامین صنعت نفت سامان انرژی

بنابراعلام معاونت فناوری پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت تامین صنعت نفت سامان انرژی (از شرکت های اقماری این مجموعه)، پس از احراز شرایط معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری، شرکتی دانش بنیان محسوب می شود.

شرایط دانش بنیان بودن توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرای معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تصویب این کارگروه ها، شرکت های مذکور، مشمول استفاده از قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان می شوند.

براساس این گزارش، این ارزیابی به صورت سالیانه انجام می شود و شرکتها براساس فعالیت ها و عملکرد خود با توجه به معیارهای مشخص مورد ارزیابی قرار می گیرند و با توجه به ماهیت شرکت های دانش بنیان، حفظ توان رقابتی ایشان، منوط به حضور مثمرثمر در فعالیت های فناورانه این شرکت ها خواهد بود.

خاطرنشان می شود؛ این شرکت دانش بنيان با همكاري پژوهشگاه صنعت نفت و بخش خصوصي با هدف تجاري سازي فناوري‏هاي اين مجموعه زمستان سال 92 تاسیس شد.

گفتنی است، نخستين شركت دانش بنيان صنعت نفت در راستای تجاري سازي محصولات با تاکید بر ساخت داخلی در بخش هاي كاتاليست، حلال ها و مواد شيميايي عمل خواهد كرد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت