پژوهشگاه صنعت نفت

قائم مقام وزیر نفت گفت:

معرفی توانمندی های پژوهشگاه به صنعت نفت و گاز کشور امری ضروری است.

 

 

مهندس سید کاظم وزیری هامانه، قائم مقام وزیر نفت، طی بازدید از بخش های مختلف پژوهشگاه بر لزوم آگاهی مدیران ارشد صنعت نفت و دیگر صنایع کشور از قابلیت ها و توانمندی های این پژوهشگاه تاکید کرد.

مهندس هامانه، در گفتگو با واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، ضمن مثبت ارزیابی کردن جهت گیری و عملکرد پژوهشگاه طی دو سال گذشته، افزود: امیدواریم که با کمک مسئولان پژوهشگاه صنعت نفت بتوانیم این نهاد را بیش از پیش به صنعت نفت کشور و مدیران آن به خصوص افرادی که طی سالهای اخیر به این صنعت پیوسته اند معرفی کنیم تا این امر به استفاده حداکثری از ظرفیت ها و قابلیتهای پژوهشگاه منجر شود.

وی ضمن اشاره به تدوین سند راهبردی پژوهشگاه و تایید آن از سوی هیئت امنا اعلام کرد: انتظار می رود با سازماندهی و حرکت نوین پژوهشگاه، شرایط مناسبی برای بهره مندی حوزه نفت و گاز کشور از قابلت های پژوهشگاه ایجاد شود تا به این ترتیب به جای سفارش فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی به سایر نهادهای داخلی و یا مراکز خارج از کشور، فعالیتهای یاد شده به این پژوهشگاه واگذار شود.

خاطر نشان می شود، مهندس سید کاظم وزیری هامانه، روز سه شنبه (26 خرداد ماه 94) در یک بازدید چهار ساعته از پژوهشگاه صنعت نفت از پردیسهای سه گانه، پژوهشکده ها و واحدهای مختلف بزرگترین مرکز تحقیقاتی و پژوهشی کشور دیدار کرد.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت