پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف مطالعات زمين‌شناسي؛

قرارداد همکاری بین پژوهشگاه صنعت نفت وشركت نفت خزر امضا شد

 

 

 

روز يكشنبه 4 مهر ماه قرارداد مطالعات زمين‌شناسي سطح‌الارضي دشت گرگان و گنبد ميان پژوهشگاه صنعت نفت و شركت نفت خزر با حضور فرهنگ خطیبی، سرپرست شرکت نفت خزر و حمیدرضا کاتوزیان، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت به امضاء رسيد.

فرهنگ خطیبی، سرپرست شرکت نفت خزر، در مراسم امضاي اين قرارداد ضمن ابراز خرسندي از اين كه ميزبان يكي از ارزشمند‌ترين واحد‌هاي صنعت نفت است گفت: اينگونه قرارداد‌ها باعث رابطه تنگاتنگ و تعامل بهتري بين واحد‌هاي مختلف صنعت نفت خواهد شد و از اين طريق سازمان‌ها مي‌توانند شناخت بهتري نسبت به يكديگر پيدا كنند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه با امضاء اين قرارداد، درصدد هستيم تا از توان حرفه‌اي متخصصان پژوهشگاه صنعت نفت استفاده كنيم تصريح كرد: اميدواريم اين قرارداد منجر به ثمربخشی اهداف اکتشافی در مناطق موضوع قرارداد شده و فصل اول كار به خوبي انجام شود.

حميد رضا كاتوزيان، رييس پژوهشگاه صنعت نفت، نيز در ادامه اين مراسم با بيان اين كه پژوهشگاه در حد بضاعت و توان خود به منظور پيشبرد اهداف اين پروژه تلاش مي‌كند؛ گفت: همواره از نزديك شاهد تلاش شبانه‌روزي متخصصان و كاركنان شركت نفت خزر بوده‌ام و پژوهشگاه نيز به عنوان بزرگ‌ترين مركز تحقيقاتي و توسعه فناوري صنعت نفت محسوب مي‌شود و اين مركز طراز اول پژوهشي در خاورميانه به واسطه سازمان‌هايي كه به طور مستقيم با پژوهشگاه همكاري داشته‌اند و همچنين سازمان‌هايي كه با دادن پروژه‌هاي مختلف توانمندي اين مركز را افزايش داده‌اند و از كاركرد پژوهشگاه بهره‌مند شده‌اند، در توسعه و اعتلاي نام آن مثمر ثمر بوده‌اند.

وي در ادامه با بيان اين‌كه يكي از راهبردهاي پژوهشگاه صنعت نفت همكاري با ديگر بدنه صنعت نفت به صورت توسعه و بومي‌سازي پروژه‌ها است، تصريح كرد: انتخاب پژوهشگاه در اين مناقصه و فعاليت با شركت نفت خزر براي اين مجموعه باعث افتخار است.

كاتوزيان در خاتمه تصريح كرد: تيمي از زبده‌ترين و باتجربه‌ترين افراد را در اين پروژه اختصاص خواهيم داد و اميدوارم به لحاظ كيفي و زمان انجام پروژه به بهترين شكل ممكن فعاليت‌ها انجام شود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت