پژوهشگاه صنعت نفت

رييس چهارمين كنگره ملي مهندسي نفت ايران:

تمركز كنگره ملي نفت بر نياز هاي بخش بالادستي و بهره برداري بهينه از ميادين مشترك است

 

 

Dr Katuzian 93

 

 

چهارمين كنگره ملي مهندسي نفت ايران با هدف قراردادن نيازهاي روز صنعت نفت و بخش بالادستي و همچنين اهداف و محورهاي جديد در توليد بهينه از ميادين مشترك، قراردادها و فناوري هاي نوين در اين خصوص در نوزدهم و بيستم خردادماه جاري در مركز همايش هاي بين المللي پژوهشگاه صنعت نفت برگزار مي شود.

دكتر حميد رضاكاتوزيان، رييس چهارمين كنگره ملي مهندسي نفت ايران با اشاره به لزوم تلاش در راستاي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي در صنعت نفت گفت: معرفي اهميت مهندسي نفت در ارتقاء كيفي و كمي بخش بالادستي، افزايش آگاهي نسبت به فناوري ها و نرم افزارهاي نوين مهندسي نفت و تلاش براي افزايش توليد و صيانت از منافع ملي و بومي سازي فناوري از اهداف مهم اين كنگره محسوب مي شود.

وي در ادامه تصريح كرد: از ديگر اهداف اين كنگره ملي مي توان به آشنايي بيشتر پژوهشگران و متخصصان دانشگاهي با ميادين هيدروكربني ايران و آشنايي با آخرين دستاوردهاي علمي و صنعتي و جديدترين روش ها و مطالعات در زمينه مهندسي نفت اشاره كرد.

اين مقام مسئول با اشاره به اهميت و جايگاه اين كنگره ملي افزود: چهارمين كنگره ملي مهندسي نفت ايران مشتمل بر محورهايي نظير مديريت، اقتصاد و حقوق نفت، تحقيقات و فناوري هاي نوين در صنعت نفت، خام فروشي و زنجيره ارزش افزوده و قراردادهاي نوين بخش بالادستي است.

رييس چهارمين كنگره ملي مهندسي نفت ايران در خصوص پنل هاي تخصصي اين كنگره گفت: پنل هاي حفاري و خدمات جانبي، بهره برداري و توليد، بهبود و ازدياد برداشت، چالش هاي مالي، اعتباري و قراردادي بخش بالادستي از مهم ترين پنل هاي اين كنگره است.

گفتني است اين كنگره با همكاري انجمن مهندسي نفت، پژوهشكده ازدياد برداشت، شركت ملي نفت و پژوهشگاه صنعت نفت برگزار مي شود.

خاطر نشان مي شود چهارمين كنگره ملي مهندسي نفت ايران با حضور، ركن الدين جوادي، مدير عامل شركت ملي نفت، محمد رضا مقدم، معاون وزير نفت در امور پژوهش و فناوري، محمد علي عمادي، رييس كميته علمي كنگره و حميد رضا كاتوزيان، رييس كنگره و پژوهشگاه صنعت نفت ، برخي سخنرانان خارجي و بيش از 500 نفر از مديران و كارشناسان صنعت نفت به منظور تشريح اهداف و ابعاد مختلف اين رويداد مهم علمي در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار مي شود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت