پژوهشگاه صنعت نفت

چهارمين كنگره مهندسي نفت در 6 كار گروه به كار خود پايان داد

 

 

 

چهارمين كنگره مهندسي نفت، مصوب شده در هيئت مديره انجمن مهندسي نفت كه هر ساله به صورت ملي و بين‌المللي برگزار مي‌شود، امسال طي دو روز در 6 كارگروه حفاري و خدمات جنبي،‌ اچ اس اي و ايمني،‌ چالش‌هاي مالي و اعتباري، ازدياد برداشت و توليد به كار خود خاتمه داد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، اين كارگروه‌ها در طي برگزاري بيش از 70 جلسه كميته‌هاي داخلي، عمومي و علمي، بيش از 280 مقاله وصول شده و همچنين اين مقالات بين كارگروه‌ها توزيع و در چندين مرحله مورد ارزيابي و بررسي قرار گرفتند.

بر اساس اين گزارش حداقل 5 داور براي بررسي هر مقاله در نظر گرفته شده بود كه در اين ميان در هر كارگروه حداقل 3 تا 10 مقاله پوستر و ارايه انتخاب شدند.

از آنجايي كه شوراي راهبردي كنگره سياست‌گذاري، اين كنگره را به صورت كاربردي و چالشي برنامه ريزي كرده بود حضور دانشگاهيان و صنعت‌گران و شركت‌هاي، خصوصي بسيار پر بار بوده به طوري كه از مشاركت همه اين اقشار در كارگروه‌ها،‌ داوري، پنل و سخنراني‌ها استفاده شده است.

اين گزارش حاكي است به دليل تعداد شركت كنندگان، اساتيد دانشگاه‌ها، صنعت‌گران واحد‌هاي تابعه شركت نفت در رده مديران فني،‌ معاون وزير و عضو هيئت مديره شركت ملي نفت اين كنگره از كيفيت بالايي برخوردار بود.

خاطر نشان مي‌شود در اين كنگره پنل‌هايي با موضوعات بهره‌برداري و توليد، مديريت يكپارچه و مهندسي مخازن، حفاري و خدمات جانبي،‌ چالش‌هاي مالي و اعتباري و قراردادي بخش بالادستي و بهبود و ازدياد برداشت نفت برگزار شد.

گفتني است چهارمين كنگره مهندسي نفت طي روزهاي سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 خردادماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت