EN

آموزش مدیریت دانش

آموزش کارکنان

اهمیت مدیریت دانش هر ساله روبه افزایش است و سازمان ها برای بهره برداری از منافع آشکار و پنهان استقرار آن در سازمان، آموزش بخش های مختلف کارکنان در زمینه منافع و عواید استقرار مدیریت دانش در سازمان را مورد توجه قرارداده اند. قطعا ارتقاء سطح آگاهیِ در بخش های مختلف سازمان ها از منافع خُرد و کلان مدیریت دانش، یکی از کلیدی ترین عناصر در پیشبرد پیاده سازی مدیریت دانش در فرآیندهای سازمان است، بنابراین آموزش، همهء سطوح سازمان را در بر میگیرد، ازجمله مدیران ارشد، مدیران میانی و بدنهء‌ کارشناسی و عملیاتی سازمان ها.

مدیریت دانش درپژوهشگاه صنعت نفت، بنا بر نیاز های شناسایی شده در مقاطع مختلف استقرار مدیریت دانش، به ویژه در سالهای اخیر کلاس های متعدد داخلی برای مدیران، کارشناسان و مسئولین طرح ها و پروژه ها در بخش های ستاد و صف برگزار کرده است. در سال جاری( 6 ماه اول سال 1402)  با توجه به توسعة چشمگیر مدیرت دانش در دو سال گذشته، دو دوره مبانی و کارگاهی برای همکاران گرامی در صنعت نفت طراحی و برگزار شده و بر اساس آسیب شناسی انجام شده، دوره های آموزش برای مدیران ارشد و همچنین ارزیابان درس آموخته های تجمیع شده در حال برنامه ریزی و اجرا می باشد.

نمونه فیلم کوتاه از کلاس مبانی مدیریت دانش

نمونه فیلم کوتاه از کلاس کارگاهی مدیریت دانش

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support