EN

پردیس پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست

معرفی پردیس محیط زیست

پردیس “پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست” از سه پژوهشکده محیط زیست و بیو تکنولوژی، حفاظت صنعتی و توسعه و بهینه سازی فناوریهای انرژی و یک گروه پژوهشی تجزیه و ارزیابی مواد تشکیل شده است که با اجرای طرح های پژوهشی و توسعه ای در مسیر کسب و بومی سازی دانش فنی مورد نیاز صنعت نفت و نیز رفع معضلات صنعتی در حوزه انرژی، حفاظت صنعتی، محیط زیست و بیوتکنولوژی گام برمی دارد. با توجه به آرمان و مأموریت پژوهشگاه برای پیشتازی در عرصه ی فناوری های مورد نیاز صنعت نفت، انجام پژوهش های بنیادی، کاربردی و توسعه ای برای دستیابی به فناوری های نوین نیز در سرفصل کاری این مجموعه قرار گرفته است. در کنار توسعه توان داخلی و اتکا به نیروی انسانی متخصص، با تجربه و کارآمد و تجهیزات دستگاهی و پایلوتی پیشرفته، یکی از راهبردهای اصلی این پردیس ایجاد یک شبکه تحقیقاتی در تجمیع دانش و بکارگیری حداکثر توان علمی – فنی کشور بویژه دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان و متخصصین نخبه در داخل و خارج از کشور در راستای رفع نیازهای صنعت است.

معرفی پژوهشکده ها

توسعه و فناوری انرژی

حفاظت صنعتی

محیط زیست و بیوتکنولوژی​

تجزیه و ارزیابی مواد

خدمات و محصولات پردیس محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت

آخرین اخبار پردیس محیط زیست

پروژه ها و فعالیت های صنعتی

برخی از مهمترین پروژه های پردیس توسعه انرژی و محیط زیست به شرح ذیل است

پایش کیفی و کمی پساب های

پایش کیفی و کمی پساب های تخلیه شده به خلیج فارس و رسوبات نوار ساحلی در منطقه ویژه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support