EN

صفحه اصلی تست

ارتباط با مشتریان

مرکز همایش های بین المللی

رصدخانه فناوری های نوین صنعت نفت و گاز

پردیس صنایع بالا دستی

در حال حاضر، این پردیس دارای سه پژوهشکده مستقل به نام «علوم زمین»، «مهندسی نفت» و «مطالعات مخازن و توسعه میادین» و یک مرکز «فناوری اطلاعات بالادستی نفت» و «توسعه نرم‌افزارهای بالادستی نفت» است. با وجود این که این پردیس دارای پژوهشکده‌های مستقل است، برای ایجاد هم‌افزایی بیش‌تر، اساس کار خود را بر انجام طرح‌های جامع، چندرشته‌ای و بین‌رشته‌ای قرار داده است و به همین خاطر، این‌گونه طرح‌ها با ساختارهای جدا از پژوهشکده‌ها مدیریت می‌شوند.

پردیس صنایع پایین دستی

پردیس پژوهش و توسعه صنایع پائین دستی نفت، مشتمل بر ۵پژوهشکده ، ۲مرکز پژوهشی و انستیتو فرآورش گاز، از نظر نیروی انسانی و زیر ساخت های موجود، بزرگترین پردیس پژوهشی پژوهشگاه به شمار می‌رود . این پردیس در راستای چشم انداز، اهداف کلان، سیاست ها و ماموریت های پژوهشگاه صنعت نفت و مطابق با راهبردهای تعیین شده فعالیت می‌نماید.

پردیس انرژی و محیط زیست

از سه پژوهشکده محیط زیست و بیوتکنولوژی، حفاظت صنعتی و توسعه و بهينه سازي فناوریهای انرژی و یک مرکز پژوهشی تجزیه­ و ارزیابی مواد تشكيل شده است.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support