پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار پایین دستی پژوهشگاه صنعت نفت

 

دکتر حمیدرضا آقابزرگ:

از نخبگان و دانشمندان داخلی و بین المللی در این همایش بهره گرفته ایم

دكتر حمیدرضا آقا بزرگ، دبير علمي هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری در مصاحبه اختصاصي با واحد خبر روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت به برگزاري اين همايش در مهر ماه سال جاري اشاره كرد و گفت: برنامه‌ريز اين همايش بين‌المللي انجمن نانو فناوری ایران است كه با مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت در روزهای 4 الی 6 مهرماه 97 در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه برگزار خواهد شد.

وي ادامه داد: انجمن نانو فناوري تاكنون 6 همايش را هر دو سال يك‌بار در موسسات آموزش‌ عالي متفاوت نظير تربيت مدرس، دانشگاه تهران، كاشان ، شيراز، تبرير و خوارزمي برگزار كرده است و اين دوره در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.

دبير علمي اين همايش با اشاره به اينكه مقالات در دو بخش شفاهي و پوستر ارايه مي‌شوند، گفت: علاقه‌مندان براي ارايه مقالات خود تا پايان هفته فرصت دارند كه ويرايش نهايي خود را به دبيرخانه همايش ارسال كنند و در ميان مقالاتي كه به صورت فراخوان دريافت شده است 10 درصد آن‌ها رد شده اند و 10 درصد به صورت شفاهي و مابقي نيز به صورت پوستر ارايه خواهند شد.

وي با بيان اينكه در حاشيه اين همايش كارگاه آموزشي نيز برگزار خواهد شد، افزود: 6 كارگاه آموزشي در ايام برگزاري اين همايش اجرا خواهد شد كه 3 كارگاه آن توسط ستاد ويژه توسعه فناوري نانو در زمينه تجاري‌سازي، نگارش پتنت و ثبت پتنت به صورت رايگان برگزار مي‌شود و 3 كارگاه ديگر كه كاملا تخصصي مي‌باشد توسط اساتيد خارجي و داخلي به زبان انگليسي نيز برگزار خواهد شد.

دبير علمي همايش تصريح كرد: علاوه بر ارايه مقالات و برگزاري‌ كارگاه‌هاي آموزشي، مسئولين اين همايش درصدد هستند تا نمايشگاه جانبي از دستاوردهاي نانو با همكاري شركت‌هاي مختلف در غرفه‌هاي تعيين شده برگزار كنند تا اين شركت‌ها بتوانند فعاليت‌هاي خود را براي علاقه‌مندان عرضه كنند.

آقا بزرگ به حضور سخنرانان كليدي برجسته در اين همايش نيز اشاره كرد و گفت: 3 سخنران كليدي صاحب نام از كشور‌هاي استراليا، اسپانيا، پرتغال و دكتر رستم آبادي از آمريكا در اين همايش حضور دارند و همچنين 3 نفر از اساتيد برجسته در حوزه نانو از ديگر سخنرانان اين همايش مي‌باشند و تلاش شده تا اساتيد و مدعويني كه در اين همايش دعوت مي‌شوند از سراسر كشور و تمامي موسسات آموزش عالي انتخاب شوند.

دکتر آقا بزرگ با بيان اينكه دكتر توفيقي، رياست اين همايش را به عهده دارند گفت: دكتر عليمراد ‌رشيدي دبير همايش بوده و دكتر مرضيه شكر‌ريز نيز دبير اجرايي هفتمين همايش نانو مي‌باشند و در اين امر تلاش شده است كه از نخبگان و دانشمندان اين حوزه بهره‌مند شويم.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت