پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

با بكارگيري فناوري هاي نوين آموزشي؛

دوره‌هاي الكترونيكي در پژوهشگاه برگزار مي‌شود

با هدف ارتقا کیفیت دوره­های آموزشی و استقرار نظام آموزشی نوین در پژوهشگاه صنعت نفت، دوره های آموزش مجازی مهارت های عمومی کامپیوتر بدون محدوديت زماني و مكاني در واحد آموزش برگزار مي‌شود.

اعظم اسداللهي درخصوص برگزاري دوره‌هاي الكترونيكي در پژوهشگاه اظهار داشت: ایجاد زیرساخت فنی از جمله طراحی و استقرار" سامانه یادگیری الکترونیکی" از گام های بلند واحد آموزش پژوهشگاه طی سال های اخیر به حساب مي‌آيد که در آن، آموزش و یادگیری با استفاده از انتقال صدا، تصویر و متن صورت می پذیرد و محتوای دوره آموزشی با بهره گیری از ابزارهای الکترونیکی منتقل می­گردد.

رییس واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت به مزیت این دوره­ها اشاره كرد و گفت: دوره‌هاي الكترونيكي در جهت ارتقا سطح دانش، توانمندسازی و ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی برای پرسنل پژوهشگاه صنعت نفت در نظر گرفته شده است و همسو بودن با سیستم آموزشی نوین، صرفه جویی در هزینه، زمان و همچنین سهولت دسترسی به پرتال یادگیری الکترونیکی از مهترین مزیت‌های برگزاری این دوره­های آموزشي مي باشد.

ایشان همچنین در توضیح برنامه های آتی برای توسعه این زیرساخت گفت: به منظور عمومیت دادن این نوع آموزش در سطح پژوهشگاه برنامه ­هایی را در نظر گرفته ایم تا سایر همکاران هم بتوانند به طور مجازی از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر این سامانه برای دوره­های عمومی ICDLنظیر Powerpoint,Excel,Word قابل بهره­برداری می­باشد.

اسدالهی درخاتمه به حضور در بیست و سومین نمایشگاه نفت و گاز اشاره کرد و افزود: در نمایشگاه امسال علاوه بر ارائه تقویم آموزشی پژوهشگاه که برگرفته از نیاز­های پروژه ها،كاركنان و نیاز­های صنعت نفت است، ارتباطات و تعاملات گسترده با با ديگر مراکز آموزشی در دستور کار قرار دارد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت