پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

موافقت نامه پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت راشیگ آلمان در زمینه:

افزایش ظرفیت برج های شیرین سازی

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت راشیگ آلمان در دومین روز از نمایشگاه نفت تهران در زمینه برج های شیرین سازی گاز و گاززدایی از گوگرد موافقت نامه همکاری امضا کردند.

دکتر بزمی، معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه در حاشیه امضا این موافقتنامه، شزکت راشیگ را شرکتی صاحب نام در حوزه تجهیزات داخلی برج های تقطیر خواند و گفت: بر اساس این موافقت نامه مقرر شد همکاری مشترکی با این شرکت آلمانی با هدف افزایش ظرفیت برج های تقطیر پالایشگاه های نفت و گاز با استفاده از تجربیات این دو مجموعه آغاز شود.

وی در همین راستا تصریح کرد: این اولین تجربه کاری مشترک بین این دو مجموعه در زمینه برج های شیرین سازی گاز است که طی آن طراحی مشترک، جهت افزایش ظرفیت این برج ها صورت می گیرد.

وی در خاتمه تصریح کرد : امیدواریم بتوانیم همکاری با این شرکت آلمانی را در زمینه های مختلف توسعه دهیم.

سعید عابدینی مدیر توسعه بازرگانی شرکت راشیگ آلمان، سابقه این شرکت را بیش از صد سال دانست و گفت: پژوهشگاه صنعت نفت نیز بزرگترین مجموعه پژوهشی در خاورمیانه است و ما به عنوان یک شرکت آلمانی از همکاری با این مجموعه خرسند هستیم و خوشحالیم که فناوری راشیگ از طریق پژوهشگاه صنعت نفت به ایران آمده است.

گفتنی است این موافقت نامه بین معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت و مدیر توسعه بازرگانی شرکت راشیگ آلمان در غرفه پژوهشگاه به امضا رسید.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت