پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

همكاري مشترك بين پژوهشگاه صنعت نفت و شركت نفت فلات قاره در حوزه‌هاي بالادستي، پايين دستي و انرژي و محيط زيست گسترش مي‌يابد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در نشست مشترك ميان پژوهشگاه صنعت نفت و شركت نفت فلات قاره كه با حضور رييس پژوهشگاه، مديرعامل شركت نفت فلات قاره و جمعی از مدیران ارشد و مسولين دو مجموعه برگزار شد، بر گسترش زمينه‌هاي همكاري‌هاي دوجانبه و تامين اهداف مشترك تاكيد شد.

در اين مراسم دكتر جعفر توفيقي، با ابراز امیدواری نسبت به گسترش سطح تعاملات دوجانبه گفت: سياست پژوهشگاه صنعت نفت صرفا مبتنی بر فعالیت در داخل مجموعه نیست و ارتباط با دیگر شركت‌ها و دانشگاه‌هاي معتبر داخلي و خارجي و ایجاد شبكه همكاري یک اصل مهم در سیاست های پژوهشگاه است و امیدوارم با تحقق این امر، سرعت و کیفیت پیشرفت امور را ارتقا دهیم.

توفيقي در اين نشست به اركان رقابت ميان سازمان‌ها نيز اشاره كرد و گفت: كاهش هزينه‌ها و بوروكراسي و افزايش كيفيت را مي‌توان سه عنصر اصلي در فعاليت‌ها برشمرد كه بايد در انجام تمامي پروژه‌ها مورد تاكيد قرار گيرند و هم اكنون برخي از فرآيند‌ها در حال بازبيني است و اميدواريم در فصل جديد همكاري‌ها، مشكلات و چالش‌ها در این زمینه كاهش يابد.

حميد بورد مدير عامل شركت فلات قاره نيز در اين نشست گفت: پيشنهاد مي‌شود چندين كارگروه در زمينه موضوعات مختلف از سوي دو مجموعه تشكيل شود تا به صورت گروهي فعاليت‌ها با سرعت بيشتري پيگيري شوند.

وي ادامه داد: از ديگر اقداماتي كه باعث مي‌شود همكاري دو مجموعه توسعه يابد برگزاري جلسات ادواري در هر دو سازمان است كه از اين طريق روند پيشرفت طرح‌ها و پروژه‌ها رصد شود هر دو مجموعه، شناسايي مشكلات ميادين را با هدف تعريف پروژه مشترك در دستور كار قرار دهند.

گفتني است در اين نشست كه روز چهار‌شنبه 19 ارديبهشت ماه در شركت فلات قاره برگزار شد، روساي پرديس‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت و مديران اين شركت، فعاليت‌ها و توانمندي‌هاي زيرمجموعه‌هاي خود را تشريح كردند وهمچنين پروژه‌هاي جاري، پيشنهادي و چالش‌ها نيز مورد تبيين قرار گرفت.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت