پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

 اجراي طرح BPMNS با هدف باز‌طراحي و مكانيزه كردن فرآيند‌هاي پژوهشگاه متناسب با  يك سازمان پروژه محور و اندازه‌گيري كردن فرآيندهاي اصلي جهت ارزش آفريني براي ذينفعان و مشتريان در معاونت برنامه‌ريزي كليد خورد.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، مقرر شد اجرای این طرح به صورت داخلی و با تکیه بر توسعه توانمندهای همکاران طرح که از کارشناسان نخبه و خبره پژوهشگاه هستند، در قالب دوره آموزشی دوهفته‌ای نیمه متمرکز و متعاقب آن بهره‌گیری از خدمات مربیان کارآزموده همراه با کارشناسان پروژه انجام پذیرد.

بر همين اساس طی مدت 6 ماه چهار فرایند اصلی مدلسازی و همزمان زیرساخت لازم جهت سیستمی کردن آنها توسط گروه نرم افزار واحد IT فراهم خواهد شد.

گفتني است BPMNS شیوه به­روزی از طراحی و مکانیزه سازی فرایندهای سازمان است که درحال حاضر مورد استفاده برخی از موسسات موفق داخلی است و با استفاده از آن، سیستمی کردن فرآیندها در زمانی کوتاه‌تر و با هزینه بسیار کمتر انجام می‌شود و در این زمينه دوره آموزشی توسط یکی از خبرگان با همکاری واحد آموزش پژوهشگاه نيز اجرا شده است.

بر اساس اين گزارش مدیریت فرایندهای کسب و کار می‌تواند با حذف تأخیرها، خودکارسازی بخش‌هایی از فرایند، موازی سازی فرایندها و محدودیت‌های زمانی را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد.

همچنين با کاهش زمان، مشتریان داخلی و خارجی پژوهشگاه سریع‌تر و راحت‌تر به اطلاعات و پاسخ‌های مورد نیازشان دست می‌یابند و با تجمیع تمامي اطلاعات مرتبط با یک فرایند و ارائه اطلاعات به شرکای فرایند، دقت و سرعت تصمیم گیری افزایش می‌یابد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت