پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

پس از ارزیابی های فنی و محتوایی

وب سایت های برتر شرکت های تابعه نفت معرفی شدند

پایگاه‎های اینترنتی برتر شرکت‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران پس از ارزیابی های فنی و محتوایی انجام شده معرفی شدند. 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت به نقل از NIOC، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر ضرورت ارتقاء سطح اطلاع رسانی پایگاه های اینترنتی، گفت: در این رابطه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به صورت دوره ای اقدام به ارزیابی فنی و محتوایی وبسایت ۲۲ مجموعه و شرکت تابعه نفت کرده است که در هر دوره سه وبسایت به عنوان وبسایت های برتر انتخاب می شوند.


محمد ناصری تصریح کرد: در این دوره از ارزیابی های صورت گرفته بر اساس ۱۵ محور و استاندارد تعیین شده، شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت نفت مناطق مرکزی به صورت مشترک جایگاه نخست را به خود اختصاص دادند؛ شرکت نفت و گاز پارس و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز به ترتیب حائز رتبه دوم و سوم شدند. وی با بیان اینکه ارزیابی های دوره ای وبسایت شرکت های تابعه سبب ایجاد رقابت مثبت و ارتقاء سطح کیفی طراحی وب و استاندارهای محتوایی و فنی می شود، افزود: پیش از ارزیابی وبسایت ها، محورهای مورد تاکید در روند ارزیابی به صورت کتبی به اطلاع شرکت ها می رسد و آنها فرصت کافی برای ارتقاء فنی و محتوایی پایگاه های اینترنتی خود را دارند. به گفته ناصری، روند ارزیابی کاملا شفاف و توسط کارشناسان با نهایت دقت و نکته سنجی انجام شده است، ضمن اینکه کمی و کاستی های هر وبسایت به منظور اطلاع رسانی و رفع آن به صورت کتبی و با توضیحات مکفی به روابط عمومی های شرکت های تابعه اعلام شده است.


 
به گزارش  NIOC، بنا به برنامه ریزی و تصمیمات متخذه مقرر شده، روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در راستای تحقق دولت الکترونیک، اهداف اطلاع رسانی مناسب و ارتباط تعاملی با مخاطبان به صورت دوره ای نسبت به ارزیابی پایگاه های اطلاع رسانی فارسی و انگلیسی شرکت های تابعه اقدام کند که تاکنون سه دوره از آن برگزار شده است. گفتنی است، به زودی در نشستی با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران از شرکت های برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت