پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

برگزاري دوره آموزشي

ارتقاء كيفي زندگي كاركنان شاغل در وزارت نفت

 

سمينار آشنايي با ارتقاي كيفيت زندگي كاري شاغلين با هدف ارتقاي بهره‌وري و اعتلاي كيفيت زندگي كاري در محيط خانواده و كار روز سه‌شنبه 19 تير ماه با حضور دكتر جعفر توفيقي در پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، از آن‌جا كه 65 درصد عمر مفيد انسان‌ها در محيط كار سپري مي‌شود، زندگي سازماني و شخصي افراد لازم و ملزوم يكديگرند؛ لذا این دو پديده مي‌توانند اثرات متقابل و تشديد كننده‌اي را براي افراد به همراه داشته باشند.

بر همين اساس بهره‌وري و مفاهيم زندگي كاري، ، نقش‌هاي كليدي جديد مديران و زندگي شخصي آن‌ها از موضوعاتي است كه در اين سمينار مورد بررسي قرار گرفته است.

مدرس اين سمينار 5 عامل برقراري تعادل كار و زندگي شخصي، داشتن شغلي لذت‌بخش، احساس امنيت شغلي، حقوق و دستمزد مناسب و همچنين داشتن همكاران خوب را از مهم‌ترين انتظارات افراد در محيط كار و مثمر ثمر در روند ارتقاء كاركنان دانسته است.

همچنين در اين سمينار به نقش‌هاي كليدي مديران، شامل توسعه دهنده سرمايه انساني، متخصص حرفه‌اي و حامي كاركنان نيز اشاره شده است؛ زيرا امروزه بسياري از محققان بر اين باورند كه سلامت كاركنان به ميزان قابل توجهي بستگي به رفتار مديران آن‌ها دارد و مي‌تواند به عنوان يك الگو در يادگيري رفتار مناسب سازماني مورد توجه قرار گيرد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت