پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

ايجاد زير‌ساخت فني از جمله طراحي و استقرار «سامانه یادگیری الکترونیکی» از گام‌هاي بلند واحد آموزش پژوهشگاه طي سال‌هاي اخير است که آموزش و یادگیری از طریق ابزارهای الکترونیکی و محتوای دوره آموزشی با استفاده از انتقال صدا، تصویر و متن را امکان پذیر می سازد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت به نقل از مدیریت آموزش، هم‌اكنون استفاده موثر و بهره‌برداری از این سامانه آغاز شده است و همچنین ايجاد زيرساخت براي برگزاری دوره‌های الکترونیکی پژوهشگاه فراهم گردیده است.

در همین راستا و در جهت ارتقاء سطح دانش و توانمندسازی و ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی برای پرسنل پژوهشگاه صنعت نفت، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و همچنین همسو بودن با سیستم آموزشی نوین، دوره الکترونیکی اکسل به صورت پایلوت، برای اولین بار در واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی برگزار گردید.

این گزارش می افزاید، دسترسی به این دوره آموزشی برای 45 نفر از همکاران پژوهشگاه بدون محدودیت زمانی و مکانی (در بازه زمانی مشخص) در سامانه یادگیری الکترونیکی ایجاد و در پایان مهلت تعیین شده، آزمون الکترونیکی برگزار شد و نتایج ارزیابی دوره با میانگین محتوا 86/50%، میانگین سازماندهی: 90/67% و مطلوبیت کل استاندارد 88/59% بوده است.

بر این اساس، واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت آمادگی اجرای دوره‌های آموزشی ICDL مجازی (Word، Excel، PowerPoint و...) را دارد که از طریق اعلام نیاز از سوی واحدهای مربوطه امکان ایجاد دسترسی فراهم می‌گردد. همچنین با عنایت به هماهنگی‌ها و همکاری‌های صورت پذیرفته با آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران، هم اکنون محتوای الکترونیکی دوره‌های آموزشی منشور حقوق شهروندی و حقوق شهروندی در نظام اداری در سامانه آموزش الکترونیکی شرکت ملی نفت ایران در بستر اینترانت به آدرس Elearning.nioc.ir جهت دسترسی کلیه کارکنان محترم اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی فراهم گردیده است.

گفتنی است کلیه علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سامانه فوق با استفاده از شماره پرسنلی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور وارد سامانه شده و از دوره‌های بارگذاری شده بهره‌برداری نمایند. بدیهی است ثبت دوره آموزشی در سوابق کارکنان منوط به گذراندن آزمون ( آزمون الکترونیکی در آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران ) به صورت موفقیت‌آمیز می‌باشد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت