پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

دکتر توفیقی در جلسه شواری امر به معروف و نهی از منکر چهار شرکت اصلی،

افراد بی انگیزه سرمایه های سازمان را هدر می دهند

جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر چهار شركت اصلي و واحد‌هاي ستادي وزارت نفت با هدف بررسي گزارش عملكرد 6 ماهه اول سال 97 و مصوبات شوراي مركزي در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

اصغر طاهري، دبير شوراي امر به معروف و نهي از منكر وزارت نفت در اين جلسه با بيان اين‌كه اين شورا طبق مصوبه مجلس شوراي اسلامي فعاليت مي‌كند، گفت: با توجه به ابلاغيه نهاد رياست جمهوري به تمامي وزارت‌خانه‌ها دوره جديدي از فعاليت‌هاي اين شورا آغاز شده است و به جرات مي‌توان اذعان داشت كه اين شورا جايگاه ويژه‌اي در تمامي موسسات و وزارت‌خانه‌ها را به خود اختصاص داده است.

وي ادامه داد: در اين جلسه دبيران شوراي امر به معروف و نهي از منكر 4 شركت اصلي و واحد‌هاي ستادي با هدف تصميم‌سازي و تبيين مصوبات و ابلاغ‌ آن‌ها به زير مجموعه‌هاي خود حاضر مي‌باشند و به نوعي اين افراد اتاق فكر اين شورا تشكيل داده‌اند.

در ادامه اين جلسه دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت نيز با بيان اين‌كه موضوع امر به معروف و نهي از منكر بخشي از فعاليت‌هاي فرهنگي اين سازمان محسوب مي‌شود، گفت: نيروي انساني هر سازماني را مي‌توان موتور محرك آن سازمان به حساب آورد از اين رو براي بكارگيري اين افراد در جهت تحقق اهداف و ماموريت‌هاي مجموعه مي‌بايست به جنبه‌هاي فرهنگي مرتبط با محققين نيز تاكيد بسياري شود، چرا كه توجه صرف به موضوعات سخت‌افزاري، بودجه، ساختار و تشكيلات و امكانات آزمايشگاهي نمي‌تواند سازمان را به اهداف خود برساند.

توفيقي با تاكيد بر اين‌كه مي‌بايست از اين فرضيه ديني در جهت اهداف مثبت سازمان بهره‌مندشويم، اظهار داشت: بايد بستري را براي كاركنان از منظر روحي و جسماني آماده كنيم تا اين افراد بتوانند بازدهي بالايي را براي سازمان خود داشته باشند چراكه افرادي كه انگيزه كافي در مجموعه خود ندارند به راحتي مي‌توانند سرمايه‌هاي آن مجموعه را هدر دهند.

گفتني است اين جلسه با حضور رئيس پژوهشگاه، دبير شوراي امر به معروف و نهي از منكر وزارت نفت، نمايندگان شوراي امر به معروف و نهي از منكر چهار شركت اصلي و واحد‌هاي ستادي وزارت نفت در روز 21 مهر ماه در پژوهشگاه صنعت نفت تشكيل شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت