پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

محمد رضا لاجوردی در نشست پژوهشگاه صنعت نفت و کنسرسیوم پارس جنوبی :

توانمندی های پژوهشگاه مورد نیاز همه پیمانکاران صنعت نفت است

مهندس محمد رضا لاجوردي، مسئول برنامه‌ريزي و كنترل پروژه بخش دريايي فاز 17 و 18 در مصاحبه‌اي كه با واحد خبر روابط عمومي پژوهشگاه پس از نشست مشترك كنسرسيوم و پژوهشگاه انجام داد به سابقه بيست ساله شركت تاسيسات دريايي اشاره كرد و گفت:اين شركت در ساخت سازه‌هاي دريايي و سكوها و همچنين اجراي پروژه‌هاي لوله‌گذاري كف دريا كار مي‌كند و هم‌اكنون نيز پيمانكار حوزه دريا در فاز‌هاي 17 و 18 پارس جنوبي مي‌باشد.

وي افزود: اين جلسه با هدف آشنايي اعضاي كنسرسيوم با قابليت‌ها، امكانات، تجهيزات، دانش و تجارب موجود در پژوهشگاه صنعت نفت هماهنگ شده است و از انجا كه امكانات و پتانسيل بالايي در اين مجموعه وجود دارد نه تنها شركت‌هاي اين كنسرسيوم بلكه تمامي پيمانكاران مي‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

ايشان با تاكيد بر اين‌كه در سال‌هاي اخير شركت تاسيسات دريايي در حوزه حفاري نيز فعاليت مي‌كند، تصريح كرد: با توجه به بازديدي كه از پرديس بالادستي اين مجموعه انجام شد به اين نتيجه دست يافتيم كه مركز تحقيقات و توسعه وزارت نفت فعاليت‌هاي گسترده‌اي را در زمينه حفاري انجام داده است از اين رو مي‌توانيم براي انجام فعاليت‌هاي شركت خود و به خصوص فاز 14 پارس جنوبي از توانمندي‌ها استفاده كنيم.

لاجوردي در ادامه تصريح كرد: علاوه بر حوزه حفاري، شركت تاسيسات دريايي علاقه‌مند است در حوزه‌هايي نظير خوردگي، خوردگي فلزات، عايق‌ها ، سازه‌ها ، رنگ و پوشش وكنترل كيفيت از امكانات اين پژوهشگاه استفاده كند.

خاطر نشان مي‌شود روز سه‌شنبه 24 مهر ماه جلسه مشتركي ميان پژوهشگاه صنعت نفت و كنسرسيوم فاز‌هاي 17 و 18 پارس جنوبي با هدف گسترش تعاملات آتي در پژوهشگاه با حضور رئيس و مديران پژوهشگاه و همچنين اعضا اين كنسرسيوم برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت