پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

علی راه نشین نماینده کمیته جوانان ایران در شورای جهانی نفت ( WPC YP) روز شنبه 28 مهر‌ماه در حاشيه امضاء تفاهم نامه با پژوهشگاه صنعت نفت گفت: تفاهم نامه امضاء شده مي‌تواند كمك شاياني به كميته ملي ايران در شبكه شوراي جهاني نفت در راستاي معرفي موسسات تحقيقاتي، پژوهشگاه ها، شركت ها و دانشگاه ها نمايد. همچنين با امضاء اين تفاهم نامه شاهد حضور پررنگ تخصصي و مديريتي موسسات تحقيقاتي و پژوهشگاهي ايران در سطح بين‌المللي خواهيم بود.

وي ادامه داد: تلاش می نماییم پرچم ايران را در محيط‌هاي بين‌المللي و شبكه شوراي جهاني نفت برافراشته نگه داريم و همواره بتوانيم با فعاليت‌هاي موثر خود به عنوان كشور تصميم‌ساز در شوراي جهاني نفت در محيط‌ بين‌المللي منشا اثر باشیم.

راه نشين با بيان اين‌كه همكاري اين مجموعه با پژوهشگاه صنعت نفت به چندين سال قبل برمي‌گردد، اظهارنمود: ايجاد زمينه مناسب براي امضاء "تفاهم نامه ميان پژوهشگاه و دانشگاه پلي‌تكنيك ميلان" توسط كميته جوانان ايران در شوراي جهاني نفت و نيز برگزاري مشترك " اولين گردهمايي بين المللي انتقال تكنولوژي در صنعت نفت " را مي‌توان از اولين فعاليت‌هاي مشترك اين دو مجموعه برشمرد.

نماینده کمیته جوانان در شورای جهانی نفت در همين راستا تصريح كرد: با امضاء اين تفاهم نامه مواردي نظير همكاري مشترك در برنامه ريزي و اجراي پروژه هاي انتقال فناوري در صنعت نفت، گاز و پتروشيمي و نيز تبادل اساتيد، دانشجو و همچنين استفاده از امكانات آزمايشگاهي، تحقيقاتي مشترك و انجام مباحث آموزشي بين پژوهشگاه صنعت نفت و شبكه های بين المللي كميته ملي ايران و كميته جوانان در شوراي جهاني نفت تسهيل مي گردد.

راه‌نشين با اشاره به عضویت پژوهشگاه در كميته ملي ايران در شوراي جهاني نفت، تصريح نمود : در اين زمينه تلاش مي نماييم اهداف مد نظر پژوهشگاه را در محيط‌هاي بين‌المللي محقق سازيم و با توجه به شبکه گسترده ارتباط كميته ملي ايران و كميته جوانان با کشورهای مختلف در شوراي جهاني نفت، مي‌توانيم زمينه را براي فعاليت‌هاي مشترك كميته ملي و پژوهشگاه صنعت نفت با موسسات بين المللي بيش از پيش فراهم سازيم.

ايشان با اشاره به اين‌كه امسال با همكاري پژوهشگاه صنعت نفت اولين " Iran WPC Young Professional Awards" و نيز در سال آينده دو كارگاه تخصصي با همكاري شوراي جهاني نفت در كشورهاي روماني و ايران برگزار خواهد شد، افزود: پژوهشگاه به عنوان يكي از Partnerها و حاميان اصلي اين رويداد و كارگاه ها در زمينه های IOR و EOR  و نيز HSE/CBA از سوي كميته ملي ايران به شوراي جهاني نفت معرفي گرديده و اولين بار است كه ايران ميزبان كارگاه تخصصي شوراي جهاني نفت خواهد بود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت