پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز سه شنبه 13 آذرماه انتخابات هیات ممیزه مشترک موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت نفت در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، با توجه به اتمام دوره دوم این هیات ممیزه و به منظور انتخاب اعضای پیشنهادی دوره جدید، این انتخابات برگزار شده است.

دکتر ترانه جعفری، رییس مركز هیات علمی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه، در این برنامه ضمن تاکید بر اینکه این انتخابات سومین دوره هیات ممیزه وزرات نفت است،گفت: ارکان هیات ممیزه موسسات پژوهشی و آموزشی مطابق بند 5 آیین نامه ارتقاء، شامل هیات ممیزه، کمیسیون ­های تخصصی، کمیته منتخب علمی و کمیسیون فرهنگی می­ باشد.

وی در همین راستا تصریح کرد: تبدیل وضعیت اعضاء هیات علمی به رسمی- قطعی، از فعالیت­های مهم هیات ممیزه محسوب می­شود که این تبدیل وضعیت در 5 کارگروه انجام می پذیرد که این کارگروه شامل کمیسیون فرهنگی، کمیته منتخب، کمیسیون تخصصی، کارگروه عمومی و هیات اجرایی جذب می­شود.

وی افزود: همچنین تبدیل وضعیت کارشناسان به عضو هیات علمی نیز توسط هیات ممیزه صورت می­گیرد و از آن جا که این افراد از مقطع کارشناسی ارتقاء می یابند، پرونده این افراد در کمیسیون فرهنگی، کمیته منتخب علمی، کمیسیون تخصصی، هیات ممیزه، کارگروه عمومی و هیات اجرایی جذب مورد بررسی قرار می گیرد.

ایشان با اشاره به اینکه نمایندگانی از دانشگاه صنعت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت، موسسه مطالعات انرژی و پژوهشکده ازدیاد برداشت در هیات ممیزه حضور دارند تاکید کرد: امیدوارم افرادی در این دوره انتخاب شوند که علاوه بر اشراف و آشنايي به آیین نامه­ ها، فرصت کافی برای شرکت در جلسات متعدد مربوط به هیات ممیزه را داشته باشند.

پس از برگزاری انتخابات، نتیجه بر اساس آراء اخذ گردید به صورت زیر اعلام شد:

1-دکتر ترانه جعفری

2- دکتر امیرحسین جلیلی

3- دکتر حمید گنجی

4- دکتر علیمراد رشیدی

5-دکتر مهدی احمدی مروست

6- دکتر حمیدرضا بزرگ زاده

در پایان، دکتر جعفر توفیقی (رياست پژوهشگاه- عضو حقوقي) ، دکتر ترانه جعفری با 33 رای، دکتر امیرحسین جلیلی با 29 رای ، دکتر حمید گنجی با 20 رای و دکتر علیمراد رشیدی با 19 رای برگزیده و بعنوان نمایندگان پژوهشگاه صنعت نفت در هیات ممیزه وزارت نفت انتخاب شدند .

همچنین احکام افراد منتخب به همراه سایر منتخبین از دانشگاه صنعت نفت، پژوهشکده ازدیاد برداشت و موسسه بین المللی مطالعات انرژی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر خواهد گردید.

گفتنی است در این جلسه رییس پژوهشگاه، اعضا هيات رييسه ، مدیران و معاونین و اعضای هیات علمی با مرتبه استادی ، دانشیاری و استادیاری پژوهشگاه صنعت نفت حضور داشتند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت