پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

روز سه شنبه 13 آذرماه ، دهمین جلسه هم اندیشی، پیرامون موضوعات مربوط به واحدهای حوزه ریاست با حضور رییس پژوهشگاه صنعت نفت، اعضای هیات رییسه ، مدیران و معاونین و جمعی از کارکنان این سازمان در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

دکتر توفیقی، رییس پژوهشگاه در این نشست با اشاره به اینکه این جلسات هم اندیشی فرصت دیگری را ایجاد کرد تا با همکاران در حوزه ریاست و دیگر بخش ها گفتگوی مستقیم و بدون واسطه داشته باشیم، گفت: این گونه برنامه ها بستری را برای بیان دغدغه­ ها، توصیه­ ها، پیشنهاد­ها، موانع و مشکلات پیش رو ایجاد می­کند و به اشتراک گذاشتن افکار، همواره بسیار آموزنده و تاثیر گذار در تصمیمات می­ باشد.

رییس پژوهشگاه تاکید کرد: موضوعات صورتجلسه های تنظیم شده پس از بررسی به مسئولین ذیربط ارجاع داده می­شود و آنها پس از بررسی می­ بایست در خصوص این موضوعات گزارش خود را ارائه دهند.

ایشان ادامه داد: امیدواریم سیکل این جلسات کامل شود و مراحل بررسی، ارزیابی، اظهار نظر و تصمیم سازی در خصوص موضوعات مطرح شده در این جلسات اجرایی شود.

توفیقی یکی از کاربردهای این جلسات را در تصمیم گیری ­های مدیریت دانست و گفت: این تصمیمات هم شامل نقد تصمیمات قبلی و تجدید نظر در خصوص آن­ها می­باشد و هم در برگیرنده تصمیمات جدید می­شود از این رو نتایج این جلسات به طرق مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

توفیقی به برگزاری اردوی دانش آموزی برای فرزندان کارکنان نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری اینگونه اردو­ها نیاز به مدیریت و تخصص های ویژه ای دارد و نباید تصور ما از اردو، صرفا حضور چند صد نفر دانش آموز در پژوهشگاه صنعت نفت باشد چرا که این امر، خود یک پروژه تلقی می شود که پژوهشگاه شرایط برگزاری آن با مسئولیت های سنگینی که در آن وجود دارد را ندارد.

دکتر احمدی، رئیس حوزه ریاست پژوهشگاه نیز تاکید کرد که دور دوم جلسات هم اندیشی پس از بررسی موضوعات و برنامه ریزی های لازم، بصورت جلساتی با موضوعات تخصصی برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه، کارکنان در خواست­ها و پیشنهاداتی نظیر عدم پیشرفت شغلی و توسعه فردی، فرهنگ سازی امنیت و اولویت بندی برخی از هزینه­های مالی را مطرح کردند.

همچنین موضوعات دیگری نظیر تامین منابع مالی برای استفاده از چاپخانه پژوهشگاه، استفاده از امکانات بهداری و بررسی و ارزیابی و ارتقاء افراد با توجه به تخصص آن­ها در این جلسه بازگو شد و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت