پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

رييس آموزش و تجهيز نيروي انساني پژوهشگاه صنعت نفت مطرح كرد:

توانمندي‌‌هاي آموزش پژوهشگاه در خدمت صنعت نفت كشور

 

اين نشست‌ها علاوه بر برقراري ارتباطات آموزشي نقش بسزايي در تدوين سياست‌گذاري آموزشي و بيان چالش‌ها و موضوعاتي كه روساي آموزش با آن مواجه مي‌شوند ايفا مي‌كند.

اعظم اسدالهي، رييس آموزش و تجهيز نيروي انساني پژوهشگاه صنعت نفت در حاشيه بيست و ششمين نشست روساي آموزش شركت ملي نفت گفت: در اين نشست قرار است سياست‌هاي آموزشي از جمله دوره‌هاي عمليات حفاري كه يكي از اولويت‌هاي آموزشي وزير محترم نفت مي‌باشد بررسي شود؛ همچنين مباحث آموزش و سبك‌هاي يادگيري از ديگر موضوعاتي است كه در اين جلسه مورد بحث و تبادل نظر حاضرين قرار خواهد گرفت.

وي با اشاره به توانمندي‌هاي پژوهشگاه در حوزه آموزش گفت: در اين‌گونه نشست‌ها تلاش مي‌كنيم كه توانمندي‌هاي محققين و اعضاء هيات علمي و همچنين امكانات آزمايشگاهي اين مجموعه را معرفي كنيم تا روساي آموزش از اين امكانات كه متعلق به خانواده صنعت نفت مي‌باشد به نحو مناسبي در برنامه‌هاي آتي خود استفاده كنند.

اسدالهي، بر لزوم به‌كارگيري آموزش در سازمان‌ها نيز تاكيد كرد و گفت: آموزش يكي از اركان توسعه نيروي انساني در سازمان‌ها مي باشد و به همين جهت اين مهم در پژوهشگاه صنعت نفت نيز مورد توجه ويژه قرار دارد و به خصوص در مديريت جديد در يك سال گذشته اين توجه افزايش يافته و شيوه‌هاي نوين آموزشي در توانمند‌سازي نيروي انساني به‌عنوان مهم‌ترين سرمايه سازمان‌ از اهميت بسزايي برخوردار شده است.

گفتني است بيست و ششمين نشست روساي آموزش شركت ملي نفت با حضور جمعي از روساي آموزش شركت‌هاي فرعي و مراكز آموزشي، رئيس و معاون پشتيباني پژوهشگاه صنعت نفت در روز‌هاي 4 و 5 دي ماه به ميزباني پژوهشگاه برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت