پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

میر معزی در توضیح اهداف تفاهم نامه با پژوهشگاه عنوان کرد:

سرمایه گذاری در تجاری سازی دستاوردهای پژوهش های فناورانه

مهندس مهدي ميرمعزي مدير عامل شركت گسترش انرژي پاسارگاد در گفتگوي اختصاصي با واحد خبر پژوهشگاه در حاشيه امضاء تفاهم‌نامه اين دو مجموعه گفت: تجاري‌سازي و سرمايه‌گذاري در زمينه توانايي‌ها، تحقيقات و پژوهش‌هايي كه پژوهشگاه صنعت نفت طي‌سال‌ها انجام داده است از مهم‌ترين اهداف اصلي انعقاد اين تفاهم‌نامه محسوب مي‌شود.

وي در ادامه تصريح كرد: علاوه بر استفاده از نتايج تحقيقات پژوهشگاه در انجام عمليات سرمايه‌گذاري در شركت گسترش انرژي پاسارگاد، تصميم داريم نتايج و دستاور‌د‌هاي تحقيقاتي اين مجموعه را در اختيار ديگر متقاضيان فعال در صنعت و سرمايه‌گذاران نيز قرار دهيم.

مير معزي به محور‌هاي اصلي اين تفاهم‌نامه نيز اشاره كرد و گفت: بخش اصلي اين تفاهم‌نامه به حوزه بالادستي معطوف مي‌شود، ولي همكاري‌‌هاي مشترك آتي در بخش‌هاي پايين‌دست، محيط زيست و ميان‌دستي پيش‌بيني شده و در همين راستا پروژه‌هايي نيز تعريف شده است و اميدواريم كه بتوانيم اين همكاري‌ها را به مرحله بهره‌برداري و تجاري‌سازي برسانيم.

گفتني است پژوهشگاه صنعت نفت و شركت گسترش انرژي پاسارگاد با هدف همكاري مشترك در حوزه های بالا دستی، پایین دست و محیط زیست و انرژی روز يك‌شنبه 30 دي ماه در پژوهشگاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت