پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در پژوهشگاه صنعت نفت برگزارشد

سمینار آموزشی مدیریت بدون زور و اجبار

سمینار آموزشی با عنوان " مدیریت بدون زور و اجبار" روز سه شنبه 9 بهمن ماه با حضور دکتر جعفر توفیقی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت در سالن آمفی تئاتر این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر علی صاحبی، مدرس این دوره در ابتدای جلسه به انگیزه کارکنان و دلایل سوددهی و یا عدم سود دهی سازمان ­ها اشاره کرد و گفت: مدیران نمی ­توانند کارکنان خود را وادار به فعالیتی که علاقه ندارند کنند و صرفا می­توانند راه بهتری را بیاموزند و آنها را تشویق به انجام کار نمایند.

ایشان به برخی از ویژگی ­های مطلوب در هر شغل که افراد از شغل خود انتظار دارند نیز اشاره کرد وگفت: قدرشناسی، روند رو به رشد شغلی، پرورش و گسترش مهارت­ ها، احترام متقابل و در جریان تصمیم گیری­ ها قرار گرفتن از مهم ترین پارامتر­هایی است که کارکنان در محل کار خود به آن نیاز دارند.

صاحبی به چهار مولفه مهم مدیریت راه برانه نیز اشاره کرد و افزود: تشویق کارکنان به ارائه پیشنهاد برای بهبود مداوم کیفیت و کاهش هزینه، نشان دادن عملی نحوه انجام کار، ارزیابی توسط خود کارکنان و رابطه دوستانه بین مدیر و کارکنان از ویژگی­ های مدیریت راه برانه می­باشد.

گفتنی است این سمینار آموزشی به همت واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی برای مدیران این مجموعه برگزار شده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت