پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد؛

بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

جشن ميلاد دخت گرامي نبي مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر با حضور رييس، معاونان، روساي پرديس‌ها و كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت روز سه‌شنبه 7 اسفند‌ماه در مركز همايش‌هاي بين‌المللي اين مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت در اين مراسم دكتر جعفر توفيقي رييس پژوهشگاه، ضمن تبريک اين ميلاد فرخنده، به جايگاه و منزلت ويژه بانوان در جامعه تاكيد كرد و گفت: به جرات مي‌توان اذعان داشت كه پس از گذشت چهل سال از انقلاب شكوهمند ايران اسلامي، يكي از زمينه‌هاي پرافتخار اين سرزمين مربوط به پيشرفت بانوان مي‌شود.

وي در ادامه تصريح كرد: بيش از 50 درصد از جامعه دانشگاهي كشور متعلق به بانوان اين سرزمين است و اين سرمايه ارزشمند و گرانقدر مهين اسلامي مي‌تواند روز‌هاي پرافتخاري را در توسعه كشور رقم بزند.

توفيقي با تاكيد بر اين‌كه بانوان در موقعيت‌هاي مختلف علمي، سياسي، مديريتي و کارشناسی در كشور مشغول فعاليت مي‌باشند تصريح كرد: با توجه به تجربياتم در حوزه های مديريتی بايد اذعان كنم كه زنان بسيار مسئولانه‌تر، دقيق‌تر و متعهد‌تر نسبت به مردان تلاش مي‌كنند و نتايج حاصل از فعاليت‌ بانوان بسيار اميدوار كننده تر مي‌باشد.

ايشان با بيان اينكه پژوهشگاه صنعت نفت راه بسيار پر فراز و نشيبي را در 60 ساله گذشته طي كرده است، افزود: اين مجموعه مسير مهمي را پيش روي خود دارد و هر چه مسايل پيچيده‌تر و دشوار‌تر مي‌شود، وظيفه پژوهشگاه نيز سنگين تر مي‌شود و اميدواريم كه با كمك يكديگر بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

وي در ادامه افزود: اميدواريم پژوهشگاه صنعت نفت نقش بسيار پررنگ و ارزشمند خود را در صنعت نفت كشور به عنوان مهم‌ترين صنعت كليدي و تكيه‌گاه اقتصاد كشور وعلم و فناوري ايفا كند و در قله‌هاي بلند سربلندي، پيروزي و اثر بخشی قرار گيرد.

ايشان با بيان اين‌كه باید در برنامه‌هاي آتي جايگاه ويژه‌اي را براي جامعه بانوان متصور ‌باشيم، گفت: اميد است كه با كمك جامعه مردان بتوانيم انسجام، وحدت، هم‌فكري و همگرايي را در اين مجموعه ايجاد كنيم و در جهت تحقق اهداف بسيار متعالي و ارزشمند پژوهشگاه صنعت نفت گام برداريم.

گفتني است در اين مراسم با اجراي برنامه‌هاي متنوعي نظير اجرای موسيقي، برنامه های فرهنگی و نماهنگ‌هاي توليدي روابط‌عمومي پژوهشگاه، اين روز فرخنده گرامي داشته شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت