پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز چهارشنبه 8 اسفند ماه تفاهم‌نامه همكاري ميان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور با هدف استفاده از امكانات تحقيقاتي طرفين به امضاء رسيد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، همكاري در مدل‌سازي، استاندارد‌سازي، مشاوره صنعتي و انتقال فناوري‌هاي جديد و اجراي مشترك پروژه‌ در حوزه صنايع نفت ساختمان از مهم‌ترين موضوعات اين تفاهم‌نامه محسوب مي‌شود.

برگزاري دوره‌هاي علمي، آموزشي مشترك، بهره‌گيري از امكانات آموزشي- پژوهشي موجود در آزمايشگاه‌ها، مراكز تحقيقاتي و پژوهشكده‌ها نيز از ديگر موضوعاتي است كه قرار است طي اين تفاهم‌نامه مورد بررسي قرار گيرد.

از ديگر موارد مفاد اين همكاري مي‌توان به موضوعاتي نظير همكاري در برگزاري همايش‌هاي ملي و بين‌المللي در حوزه صنايع نفت و شاختمان و پشتيباني از سمينار‌ها، كنفرانس‌ها، نمايشگاه‌ها و كارگاه‌هاي علمي- تخصصي مشترك اشاره كرد.

بر پايه اين گزارش همكاري مشترك پژوهشگاه و سازمان در زمينه اقتصاد دانش بنيان و برگزاري دوره‌هاي تخصصي و مهارت آموزي جهت كاركنان و اعضاء در اين تفاهم‌نامه مورد تاكيد قرار گرفته است.

گفتني است اين تفاهم‌نامه ميان دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و فرج‌اله رجبي، رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور در پژوهشگاه به امضاء رسيد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت