:: www.ripi.ir ::

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری ؛

انتخابات شورای نیکوکاری پژوهشگاه برگزار شد

همزمان با هفته احسان و نیکوکاری، مراسمی به همین مناسبت روز سه شنبه 14 اسفندماه با حضور دکتر جعفر توفیقی،رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، رییس آموزش و پرورش شهرستان کهریزک، مدیران، معاونین و جمعی از کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت در سالن کاسپین این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، شورای نیکوکاری پژوهشگاه دارای 11 عضو اصلی از کارکنان رسمی و بازنشسته این مجموعه می­ باشد و این اعضا هر 2 سال یک بار با آرای کارکنان این سازمان انتخاب می­شوند و در این مراسم اعضاء جدید شورا نیز انتخاب شدند.

بر همین اساس، هدف از تشکیل این شورا، مددرسانی مستقیم و بی واسطه به نیازمندان است که با توجه به شناخت نیازهای اولویت دار مددجویان و بر اساس تشخیص اعضای شورای نیکوکاری این خدمات در زمینه ­هایی نظیر کمک به دانش ­آموزان و دانشجویان نیازمند،خانواده­ های بی بضاعت و کم درآمد و آسایشگاه­ های معلولین و سالمندان صورت می­گیرد.

بر پایه این گزارش، تلاش در جهت اشتغال زایی بانوان خودسرپرست، ایجاد سیستم ثبت عملکرد مالی به منظور شفاف سازی درآمدها، حمایت مستمر و ماهیانه حدود 30 خانواده بی بضاعت، مشارکت در تهیه جهیزیه افراد نیازمند برخی از شاخص ­ترین فعالیت­ های شورای نیکوکاری دو سال گذشته بوده است.

خاطر نشان می­شود فعالیت­ های شورای نیکوکاری در قالب شش کمیته فرهنگی، تحقیق، مالی، درمانی، تدارکات و وام انجام می­گیرد.