پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

مدیر گروه انرژی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی :

هم افزایی، کلید رهایی صنعت از وابستگی

روز شنبه 18 اسفند ماه مديران و پژوهشگران معاونت پژوهش‌هاي زير‌بنايي و امور توليدي مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي با مديران و روساي پرديس‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت نشستي مشترك برگزار كردند.

فریدون اسعدی، مدیر گروه انرژی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گفتگوي اختصاصي با روابط‌عمومي پژوهشگاه گفت: مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي به عنوان بازوي پژوهشي مجلس اين آمادگي را دارد كه در كنار پژوهشگاه صنعت نفت فعاليت‌هاي محوري و زير‌ساختي بسيار مهمي را در راستاي ارتقاء توانايي‌هاي كشور براي رهايي صنعت داخلي از وابستگی به كشور‌ها وشركت‌هاي خارجي همكاري‌هاي لازم را انجام دهد .

وي با مثبت ارزيابي كردن نتايج اين نشست مشترك افزود: با توجه به زمینه فعالیت های پژوهشگاه و همینطور مباحثي كه در مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي در حوزه انرژي مطرح مي‌شود، مي‌‌توانيم همگرايي بالايي را براي استفاده از توانمندي‌ها و ظرفيت‌هايي كه هر دو نهاد پژوهشي در كشور دارند مورد بهره‌برداري قرار دهيم.

اسعدي ادامه داد: در روز‌هاي پاياني سال 97 اين جلسه مشترك برگزار شد و اميدواريم بتوانيم با تركيب و تلفيق توانمندي‌ها بسياري از مشكلات حوزه نفت و گاز كشور را در زمينه سياست‌گذاري و قانون‌گذاري مرتفع سازيم.

گفتني است در اين نشست مشترك، مديران پژوهشگاه صنعت نفت نيز به معرفي اجمالي پژوهشگاه پرداخته و طرح‌ها و پروژه‌هاي مهم اين مركز را معرفي كردند. پس از پايان نشست نيز نمايندگان مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي از آزمايشگاه‌ها و دستاوردهاي پرديس‌‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كردند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت