پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

دکتر توفیقی در مراسم آغاز سال جدید:

آماده همکاری برای کاهش مشکلات مردم در شهر های سیل زده هستیم

جشن آغاز سال نو با حضور رييس، معاونان، روساي پرديس‌ها و جمعي از كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت، روز يك‌شنبه 18 فروردين ماه در مركز همايش‌هاي بين‌المللي اين مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت در اين مراسم دكتر جعفر توفيقي رييس پژوهشگاه، ضمن تبريک اين ايام فرخنده و قدرداني از زحمات كاركنان اين مجموعه در سال گذشته گفت: از تلاش‌هاي شبانه‌روزي همكاران پژوهشگاه در سال 97 قدرداني مي‌كنم چرا كه كوشش و زحمات كاركنان اين مجموعه باعث شد كه در سال گذشته بتوانيم به بخش‌ مهمي از اهدافمان دست يابيم.

وي در ادامه با بيان اين‌كه در سال 98 نيز برنامه هايي را براي اين مجموعه در نظر گرفته‌ايم تا بتوانيم اهداف مهم تری را در پژوهشگاه به دست آوريم گفت: اميدواريم با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده بتوانيم ارتباطمان را گسترده‌تر كنيم، پروژه‌هاي بيشتري را براي صنعت نفت انجام دهيم و در نهايت به اين صنعت كليدي كمك كرده تا به درجات بالاتري از علم و فناوري دست يابد.

رئيس پژوهشگاه در ادامه تصريح كرد: اين موفقيت‌ها تنها با تلاش، نوآوري و خلاقيت همه كاركنان اين سازمان امكان پذير و محقق خواهد شد و اميدواريم كه بتوانيم با تلاش همه‌جانبه، شاخص‌هاي مدنظر سازمان را روز‌به روز بهتر نماييم.

ايشان در خاتمه به حادثه سيل اخير در كشور نيز اشاره كرد و افزود: آرزوي صبرو پايداري براي تمامي خانواده‌هايي كه در جریان سيل و بارندگي های اخير دچار خسارت جاني و مالي شده‌اند داريم و در همين راستا پژوهشگاه صنعت نفت آماده است كه براي كاهش مشكلات اين افراد كمك‌هاي لازم را انجام دهد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت