پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

محدودیت زمانی خاصی نداریم و مادام که نیاز باشد، آماده مشارکت در رفع مشکلات مربوط به مناطق سیل زده و هموطنان عزیزمان در همه ابعاد هستیم.

روز سه‌شنبه27 فروردين ماه در راستاي حمايت از هموطنان سيل‌زده، ويژه برنامه جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي و غير نقدي همكاران پژوهشگاه صنعت نفت با حضور رئيس و مديران ارشد اين سازمان در اين مجموعه برگزار شد.

دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه در حاشيه اين مراسم به حادثه اخير در كشور اشاره كرد و گفت: ابعاد خسارت اين حادثه بسيار گسترده است و دولت به تنهايي نمي‌تواند از پس جبران آن برآيد، از اين رو همكاران ما در پژوهشگاه صنعت نفت از ابتداي شروع سال كاري اقدام به جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي، کالا و اعزام نيروهای داوطلب به اين مناطق كرده‌اند.

وي با تاكيد بر اين‌كه پژوهشگاه علاوه بر كمك‌هاي نقدي و جنسي در زمينه علمي نيز اعلام آمادگي كرده‌است، تصريح كرد: از آنجا كه اين مشكلات ابعاد علمي را در بر مي‌گيرد و نياز به فعاليت‌هاي علمي دارد پژوهشگاه صنعت نفت به منظور رفع آلودگي‌هاي موجود در آب‌ها، خاك‌ها و پساب‌ها نيز آمادگي خود را به وزارت نفت براي پاك‌سازي اين مناطق اعلام كرده است.

ايشان به حكم رئيس جمهور به رئيس دانشگاه تهران به منظور بررسي ابعاد اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و علمي اين موضوع نيز اشاره كرد و افزود: با توجه به اين حكم، پژوهشگاه صنعت نفت نيز براي مشاركت در مسايل علمي و حل و فصل مشكلات در اين زمينه به دانشگاه تهران اعلام آمادگي كرده است و قرار است در اين حوزه نيز همكاري كند.

رئيس پژوهشگاه ادامه داد: رسيدگي به اين مسايل به دليل گستردگي حادثه در مدت كوتاه انجام پذير نمي‌باشد از اين رو اين مشاركت‌ها را بايد به عنوان يك پروژه ادامه‌دار در نظر گرفت تا زماني كه ساكنان خسارت ديده به آرامش رسيده و به زندگي عادي خود بازگردند.

توفيقي در خاتمه به مشاركت پژوهشگاه نيز اشاره كرد و گفت: در اين زمينه، پژوهشگاه صنعت نفت ، محدوده زماني خاصي را تعيين نكرده است و تا مادامي كه نياز به خدمات اين سازمان باشد ما آماده‌ايم تا در همه ابعاد مشاركت نماييم.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت