پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در دستورکار پژوهشگاه صنعت نفت قرار دارد:

تقویت بازاریابی برای توسعه ارتباط با صنعت

پژوهشگاه متعلق به صنعت نفت است و وظيفه آن پاسخگويي به نياز‌ها و چالش‌هاي صنعت مي‌باشد.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت ، روز چهارشنبه 25 ارديبهشت ماه در حاشيه بازديد مدير عامل و مديران شركت نفت فلات قاره گفت:: صنعت نفت، صنعتي كليدي براي كشور محسوب مي‌شود و روز به روز به فناوري‌هاي جديد و برتر نيز مجهز مي‌شود، از اين رو ماموريت پژوهشگاه نيز گام برداشتن در راستاي برطرف كردن مشكلات و پاسخگویی به نیازها و چالش های اين صنعت مي‌باشد.

توفيقي با تاكيد بر اينكه در نظر داريم ارتباطات خود را با بخش‌هاي دولتي و خصوصي توسعه بخشيم، گفت: پژوهشگاه صنعت نفت با تقویت بخش بازاریابی، گسترش ارتباطات با صنعت را در دستور کار دارد تا در آينده بتوان استفاده حداكثري را از توان متخصصان و امكانات پژوهشگاه براي رفع معضلات موجود داشته باشيم.

رئيس پژوهشگاه صنعت نفت بر اعتماد به توان داخلي در زمينه پژوهش و فناوري تاكيد كرد و گفت: هم‌اكنون كه فقدان حضور شركت‌هاي خارجي در كشور حس مي‌شود بهترين فرصت براي تكيه به توانمندي داخلي و ارتقاء آن وجود دارد و اين اعتماد به نفس در پژوهشگاه به چشم مي‌خورد.

وي در خاتمه تصريح كرد: يكي از اهداف مركز تحقیق و توسعه وزارت نفت، اثر بخشي در صنعت است كه ملاك ارزيابي اين اثر بخشي را باید در ميزان رضايت كارفرما مشاهده كرد.

گفتني است در اين نشست كه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، روساي پرديس‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت و مديران اين شركت، فعاليت‌ها و توانمندي‌هاي زيرمجموعه‌هاي خود را تشريح كردند و در نهايت بازديدي با حضور مديران طرفين از طرح‌هاي مشترك به عمل آمد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت