پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

به منظور گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی مراسمی به همین مناسبت با سخنرانی سردار جعفر جهرودی از فرماندهان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس، روز چهارشنبه 1 خردادماه با حضور جمعی از کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت در مسجد شهدا این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، سردار جهرودی در این سخنرانی به رشادت­ ها و از خود گذشتگی های شهدای هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام، با ایمان، اخلاص و با تمامی مشکلات و کمبود تجهیزات نظامی و امکانات توانستند به میدان نبرد با دشمن رفته و جان خود را برای حفظ خاک وطن نثار کنند.

ایشان با بیان اینکه عملیات بزرگ بیت المقدس نقطه عطفی در دفاع مقدس جوانان کشور بوده است تصریح کرد: با پیروزی جوانان کشور در عملیات بزرگ بیت المقدس، همه دشمنان در همه جای جهان به تکاپو افتادند که جمهوری اسلامی ایران از قدرتی برخوردار است که هیچ قدرت نظامی در برابر آنها یارای مقاومت ندارد.

در پایان مراسم پس از ذکر خاطراتی از آن دوران، حاضرین با قرائت فاتحه بر سر مزار شهید گمنام پژوهشگاه صنعت نفت به روح بلند و ملکوتی شهدای گران قدر هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

گفتنی است این مراسم هر ساله به همت شورای فرهنگی و پایگاه علمی و تخصصی بسیج شهید دکتر چمران در پژوهشگاه برپا می­شود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت