پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

دکتر توفیقی درافتتاحیه استقرار استاندارد مدیریت یکپارچه در پژوهشگاه صنعت نفت:

استانداردها در سازمان ها ارزش آفرینند

جلسهء افتتاحیه سیستم­ های مدیریت یک پارچه IMS با هدف ثبت و صدور گواهینامه سیستم های مدیریت یک پارچه، روز شنبه 18 خردادماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر جعفر توفیقی در این افتتاحیه گفت: پژوهشگاه صنعت نفت از استاندار­های مختلف در همه زمینه ها از جمله مدیریت یکپارچه در بخش ­های مختلف که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است استقبال می کند، چرا که حرکت به سمت این استاندار­ها می­تواند برای سازمان بسیار کلیدی و اثر بخش باشد.

ایشان در ادامه تصریح کرد: بر این باور هستیم که از نتایج حاصل از استقرار استاندارد در سازمان، چه با شرایط سازمان انطباق داشته باشد و چه نقطهء ضعفی باشد، باید مورد توجه قرار گرفته و برطرف شود.

دکتر توفیقی مهمترین مزیت رقابتی و کلید موفقیت را نوآوری دانست و گفت: تمام تلاش ما در پژوهشگاه صنعت نفت این است که با یک مدیریت خلاقانه و نوآورانه، بتوانیم ماموریت ­ها و اهداف خود را خیلی سریع محقق کنیم.

گفتنی است این جلسه با حضور دکتر جعفر توفیقی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت و مسعود پارسایان، سر ممیز ارشد شرکت توف نورد و ممیزین و اعضای هیات رییسه پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت