پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

پانزدهمين ژورنال كلاب پژوهشگاه صنعت نفت با عنوان " هيدرات گازي" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، با هدف اطلاع از آخرين پيشرفت هاي علمي و جديدترين دستاوردهاي روز ايران و جهان در حوزه­ ی فناوری های مبتنی بر هيدرات گازی، پانزدهمين ژورنال کلاب پژوهشگاه، 12 مرداد ماه در واحد اطلاعات علمی این سازمان برگزار شد.

بنابر این گزارش، در این جلسه که جمعي از محققين پژوهشگاه، بخش تحقيق و توسعه شركت ملي گاز و شركت نفت فلات قاره حضور داشتند، هيدرات گازي، ساختار كريستالي هيدرات، ترموديناميك وتعادل فازي ، سينتيك تشكيل هيدرات، جلوگيري از تشكيل هيدرات و سپس فناوري هاي مبتني بر هيدرات، توسط دکتر گنجی پژوهشگر این حوزه مطرح شد.

بنابر این گزارش، معرفی محققان برجسته حوزه هيدرات گازي و نتايج آخرين مقالات و پتنت های منتشر شده و فعاليت هاي انجام گرفته در پژوهشگاه صنعت نفت در زمينه هيدرات از دیگر زمینه های مطرح شده در این جلیه می باشد.

گفتنی است اولين ژورنال كلاب در سال 95 با هدف اطلاع از آخرين پيشرفت هاي علمي و جديدترين دستاوردهاي روز جهان در حوزه هاي كاري اولويت دار پژوهشگاه، ارتقا سطح دانش و گروه هاي علمي در حوزه هاي مختلف، ايجاد فضاي علمي خارج از محيط كاري به منظور حل مشكلات و تبادل انديشه ها برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت